Продажни места
 
 
 
 
 
 
10% ПОПУСТ со Diners Club
 
 
Подарете внимние! Купувајте свежо цвеќе на -10% ПОПУСТ во одбрани цвеќари!
Погледнете каде сè имате поволности со Вашата Diners Club картичка.                                

ЦВЕЌАРИ Акција Рати
Цвекара Фиоре 10% попуст 6 рати
Цвекара ЕМА 10% попуст 6 рати
Цвекара  БЛУМ  10% попуст 6 рати
Цвекара ВИП Мими 10% попуст 6 рати

Diners Club и Вие, созададени еден за друг!
 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Време е за шопинг!
15.10.2021
 
 
Подигни готовина на рати а плаќај одложено!
15.10.2021
 
 
Одберете го мебелот што сте го посакувале отсекогаш!
15.10.2021
 
 
Неодлучни кои чевли да ги изберете?
15.10.2021
 
 
Подобрете го квалитетот на воздух во Вашиот дом и деловни простории!
15.10.2021
 
 
Сега е вистинското време за возачка дозвола!
15.10.2021
 
 
Модерни теписи и подни облоги
01.10.2021
 
 
Во АГРОТЕХНА понуда којашто не се пропушта!
01.10.2021
 
 
Уживајте во есенското уредување на домот – купете веднаш, а плаќајте од следната година! 🏠
01.10.2021
 
 
Квалитетниот душек значи и квалитетен сон!
01.10.2021
 
 
Секој дом има своја приказна - раскажете ја Вашата на посебен начин!
01.10.2021
 
 
НЕОДОЛИВА ПОНУДА ВО НЕПТУН!
01.10.2021
 
 
Никогаш полесно до бања од соништата! 🛀
01.10.2021
 
 
Работни маси и столици од Јуск
06.09.2021
 
 
Безбедно онлајн купување со одложено плаќање
06.09.2021
 
Најголеми поволности со Diners во Електрометал –центар за Вашиот дом
06.09.2021
 
 
Сè од техника со одложено плаќање на 12 рати
01.09.2021
 
 
Diners Club НОВИТЕТ: Подигни кеш на банкоматите на НЛБ Банка и плаќај на двојно повеќе рати!
01.09.2021
 
 
Летувајте со Diners Club!
19.08.2021
 
 
Безгрижно лето со Diners Club
19.08.2021
 
 
Истражете ја нашата земја
19.08.2021
 
 
ИНВЕСТИРАЈТЕ ВО ДОБРА СПОРТСКА ОПРЕМА А ПЛАТЕТЕ НА РАТИ, РАТИ БЕЗ КАМАТА И ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ ЗА ТРАНСАКЦИИ НА РАТИ
19.08.2021
 
 
ВЛОЖЕТЕ ВО ВАШАТА ИДНИНА А ПЛАТЕТЕ ОДЛОЖЕНО ЗА ТРАНСАКЦИИ ЗА РАТИ
19.08.2021
 
 
РАТИ, РАТИ БЕЗ КАМАТА, ПОДАРОЦИ И ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ ВО КНИЖАРНИЦИ
19.08.2021
 
 
Готовина на РАТИ и ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ!
18.08.2021
 
 
Летувајте со Diners Club
19.07.2021
 
 
НАЈДОБРАТА нега за Вас и вашето семејство во ДМ!
05.07.2021
 
 
За дом од соништата!
05.07.2021
 
 
5% попуст и 12 рати во PREMIUM PHYSICAL THERAPY & SPORT CENTER ACI BADEM SISTINA неограничено!
17.06.2021
 
 
Подновете се сега, а платете ОДЛОЖЕНО!
17.06.2021
 
 
Купувајте на рати со ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ!
17.06.2021
 
 
Разубавете го Вашиот дом!
17.06.2021
 
 
Одиме на Европско!
07.06.2021
 
 
Освежете го летото!
07.06.2021
 
 
НАЈДОБРАТА ПОНУДА за месец јуни!
07.06.2021
 
 
Ова лето освежете се со идеална температура во вашиот дом.
02.06.2021
 
 
Купете сe за вашиот дом на 12 рати СЕГА, ОДЛОЖЕТЕ ГО ПЛАЌАЊЕТО за јули
28.05.2021
 
 
Најдобрите модни додатоци на РАТИ БЕЗ КАМАТА и ОДЛОЖЕНО плаќање
17.05.2021
 
 
Рати и рати без камата во сите продажни места за миленичиња
07.05.2021
 
 
Одложено плаќање и попусти за купување во аутлети
07.05.2021
 
 
Одложено плаќање, попусти, рати и рати без камата во салоните за разубавување.
07.05.2021
 
 
Совршено време да научите да возите.
07.05.2021
 
 
Раззеленете го домот, украсете ја терасата или разубавете ја Вашата градина.
07.05.2021
 
 
Специјална понуда на Miele со Вашата Diners Club картичка
07.05.2021
 
 
Ин е да си фит!
05.05.2021
 
 
ПОДНОВЕТЕ го својот дом СЕГА, ОДЛОЖЕТЕ ГО ПЛАЌАЊЕТО за јули.
01.05.2021
 
 
Пролетно уредување на Вашиот дом.
01.05.2021
 
 
КУПЕТЕ НА РАТИ, А ОДЛОЖЕТЕ ГО ПЛАЌАЊЕТО ЗА ЈУЛИ.
01.05.2021
 
 
Бидете сам свој мајстор!
01.05.2021
 
 
Купете велосипед сега, ОДЛОЖЕТЕ го плаќањето за јули
01.05.2021
 
 
Освежете го изгледот на РАТИ со ОДЛОЖЕНО плаќање во продажните места на Magnetik, Max&Co, Fashion House или City Fashion
14.04.2021
 
 
Специјална Велигденска понуда на Miele со Вашата Diners Club картичка
14.04.2021
 
 
Збогатете ја празничната трпеза и уживајте во празниците!
14.04.2021
 
 
Бидете ФИТ! Набавете ја најдобрата спортска опрема на РАТИ И РАТИ БЕЗ КАМАТА.
14.04.2021
 
 
Сѐ за Вашето домаќинство, со Вашата Diners Club картичка.
06.04.2021
 
 
Со добра книга, времето поминува за час.
06.04.2021
 
 
Oсвежување на гардеробата на РАТИ без КАМАТА во Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear.
06.04.2021
 
 
РАТИ без Камата, по повод СВЕТСКИОТ ДЕН НА ЗДРАВЈЕТО.
06.04.2021
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Fashion Group
03.04.2021
 
 
Саем кај нас, за вас!
19.03.2021
 
 
СЕТЕК ДЕНОВИ! Се сакам, се ми треба, се може!
12.03.2021
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА во NEPTUN!
11.03.2021
 
 
НОВИ пневматици за вашиот АВТОМОБИЛ
11.03.2021
 
 
ПОПУСТИ и РАТИ БЕЗ КАМАТА во SPORT VISION
22.02.2021
 
 
Готовина на РАТИ и ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ!
19.02.2021
 
 
OUTLET акција со Diners Club!
19.02.2021
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА во СЕТЕК!
19.02.2021
 
 
15% ПОПУСТ со Diners Club
08.02.2021
 
 
До 70% ПОПУСТ со Diners Club
08.02.2021
 
 
До 30% ПОПУСТ со Diners Club
08.02.2021
 
 
GARAGE SALE во Ramstore Mall
04.02.2021
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА ВО НЕПТУН
02.02.2021
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА ВО НЕПТУН
02.02.2021
 
 
Новина во начинот на фактурирање, од 1 јануари Вашата сметка еднаш месечно
29.12.2020
 
 
Готовина на рати и одложено плаќање!
28.12.2020
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во АНХОЧ
25.12.2020
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во ТЕХНОМАРКЕТ
25.12.2020
 
 
Пазарете на РАТИ БЕЗ КАМАТА и ПЛАЌАЈТЕ ОДЛОЖЕНО!
25.12.2020
 
 
Од Божиќ до Божиќ
25.12.2020
 
 
ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ во Нептун
23.12.2020
 
 
Најдобар подарок е оној кој е одбран со љубов и внимание!
21.12.2020
 
 
Уживајте во зимата и избегајте од секојндевието!
21.12.2020
 
 
Споделете бесценети моменти со саканите и наздравете за успесите!
21.12.2020
 
 
Аплицирајте за промотивна Динерс Клуб картичка
16.12.2020
 
 
12 РАТИ и до -30% ПОПУСТ во Benetton и Sisley!
14.12.2020
 
 
ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ во ТОП ШОП
10.12.2020
 
 
Новогодишен декор со Diners Club!
09.12.2020
 
 
90 дена ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ + 24 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Сетек
02.12.2020
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Нептун
02.12.2020
 
КЕШ НА РАТИ И ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ
27.11.2020
 
 
Black Friday со Diners Club!
27.11.2020
 
 
ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
25.11.2020
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА во СЕТЕК!
18.11.2020
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во ЕЛЕКТРОМЕТАЛ
16.11.2020
 
 
Outlet акција со Diners Club!
12.11.2020
 
 
Дишете чист и здрав воздух со Динерс Клуб
04.11.2020
 
 
СОВРШЕН ДОМ СО DINERS CLUB
03.11.2020
 
 
Пневматици на РАТИ + ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ
02.11.2020
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА + ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ
27.10.2020
 
 
Онлајн шопинг во Okaidi на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА
22.10.2020
Брендот за деца Okaidi со нова онлајн продавница - www.okaidi.com.mk.
Купувајте квалитетни и модерни парчиња облека за деца на 6 РАТИ БЕЗ ...
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Нептун
19.10.2020
 
 
Пазарете на РАТИ БЕЗ КАМАТА!
15.10.2020
 
 
Динерс Клуб Ве советува
09.10.2020
 
 
СРЕЌНА САБОТА со Diners Club!
09.10.2020
 
 
Вложете во квалитетно образование!
08.10.2020
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Сетек
05.10.2020
 
 
HAPPY WEEK во НЕПТУН
30.09.2020
 
 
КЕШ НА РАТИ И ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ
28.09.2020
 
 
ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ + 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА
24.09.2020
 
 
12 рати без камата во Sport Vision и Sport Reality
21.09.2020
 
 
Плаќајте одложено на РАТИ со Diners Club!
18.09.2020
 
 
Саем на книга и 6 рати со Динерс Клуб
09.09.2020
 
 
Happy цени во Нептун и 24 рати без камата со Diners Club!
09.09.2020
 
Back to school со Нептун и Diners Club!
21.08.2020
 
 
КЕШ НА РАТИ И ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ
28.07.2020
 
 
HAPPY WEEK акција во Neptun!
20.07.2020
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА во СЕТЕК
17.07.2020
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Електрометал и Меркур
06.07.2020
 
 
120 ДЕНА ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ во Neptun
06.07.2020
 
 
РЕНОВИРАЈТЕ СЕГА, ПЛАЌАЈТЕ ОД ОКТОМВРИ
06.07.2020
 
 
ЛЕТО ДОМА, ВО НАШАТА МАКЕДОНИЈА
06.07.2020
 
 
ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ во Top Shop
06.07.2020
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во автошкола Мобилити
03.07.2020
 
 
12 РАТИ во Comodita Home
02.07.2020
 
 
САЛОНИ ЗА УБАВИНА
25.06.2020
 
 
ГУМИ НА РАТИ ПО НАМАЛЕНИ ЦЕНИ
16.06.2020
 
 
КЕШ НА РАТИ И ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ
11.06.2020
 
 
ДЕНОВИ РЕЗЕРВИРАНИ ЗА ДАМИТЕ
11.06.2020
 
 
КУПИ СЕГА, ПЛАЌАЈ ОД СЕПТЕМВРИ
11.06.2020
 
 
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
11.06.2020
 
ДЕНОВИ ЗА УРБАНИ МАЖИ
11.06.2020
 
 
ОДЛОЖЕНО ВРАЌАЊЕ ОД 30 ДЕНА НА ГОТОВИНА НА РАТИ
29.05.2020
 
 
HAPPY WEEK во НЕПТУН
26.05.2020
 
 
ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ во ТОП ШОП
26.05.2020
 
 
ВОЗИ СЕГА, ПЛАЌАЈ ОД 15 ЈУЛИ
26.05.2020
 
 
ЧЕВЛИ на РАТИ и ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ до 60 дена
18.05.2020
 
 
ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ до 60 дена во CM Delta
18.05.2020
 
 
ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ до 60 дена во Magnetik
18.05.2020
 
 
ОДЛОЖЕНО ПЛАЌАЊЕ до 60 дена во Fashion Group
18.05.2020
 
 
Попусти и 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Sport Vision
29.04.2020
 
 
Јавна понуда за промена на договорни услови
27.04.2020
 
 
Купувај од дома на 12 рати во НЕПТУН
22.04.2020
Отсега купувајте од дома брзо, лесно и безбедно на www.neptun.mk или преку Neptun мобилната апликација на 12 РАТИ со Вашата Diners Club картичка.
...
 
 
Online шопинг на 6 рати без камата и до 30% попуст
04.04.2020
 
 
Купувај онлајн до 12 рати во Аnhoch
02.04.2020
 
 
Динерс Клуб ве советува
11.03.2020
 
 
Очила за сонце во Dioptra на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА
19.02.2020
 
 
ОДБЕРЕТЕ ИДЕАЛЕН ЧАСОВНИК
10.02.2020
 
 
КУЛТУРНИ НАСТАНИ со DINERS CLUB
10.02.2020
 
 
ПОДАРЕТЕ СО ЉУБОВ, ПОДАРЕТЕ ВЕЧНОСТ
10.02.2020
 
 
Време е за вежбање
15.01.2020
 
 
САЛОНИ ЗА УБАВИНА
15.01.2020
 
 
Зимска опрема со Diners Club
15.01.2020
 
 
ПАТУВАЈТЕ БЕЗБЕДНО
15.01.2020
 
 
Спортска опрема на рати
15.01.2020
 
 
ДИШЕТЕ ЧИСТ ВОЗДУХ
15.01.2020
 
 
ПРАЗНИЧЕН ШОПИНГ НА РАТИ БЕЗ КАМАТА единствено со Diners Club!
11.12.2019
 
 
ЗИМУВАЊЕ НА РАТИ СО DINERS CLUB
11.12.2019
 
 
ПОДАРОК ЗА СЕКОГО
11.12.2019
 
 
Пазарете од дома
08.11.2019
 
 
Внесете топлина во домот
08.11.2019
 
 
МАРКЕТИ ЗА ХРАНА
03.10.2019
 
 
БЕЛА ТЕХНИКА НА РАТИ
11.09.2019
 
 
Уживајте во шопингот - POINT RETAIL PARK
24.07.2019
 
 
ИСТРАЖИ ЈА МАКЕДОНИЈА
08.07.2019
 
 
КЕШ НА РАТИ
08.07.2019
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter