Продажни места
 
 
 
 
 
 
ПОДАРЕТЕ СО ЉУБОВ, ПОДАРЕТЕ ВЕЧНОСТ
 
 
Во духот на месец февруари, подарете нешто безвременско! Купете парче накит со Вашата Diners Club картичка на РАТИ и изненадете ги своите најсакани.
                   
Накит Адреса Град Рати
СИГМА ТЦ Сити Мол Скопје 12 рати без камата
Г.Т.Ц. Приземје Скопје
АЛТИНБАШ ТЦ Сити Мол Скопје 12
Св. К. Охридски 90 Охрид
SWAROVSKI PREMIUM ТЦ Сити Мол Скопје 12
Македонија бр. 32 Скопје
Палма Мол Тетово
REBECCA ТЦ Рамсторе Скопје 6
OXETTE ТЦ Сити Мол Скопје 12
Г.Т.Ц. 1ви кат Скопје
МИСАКИ ТЦ Рамсторе Скопје 6 рати без камата
BETA JEWELS ТЦ Сити Мол Скопје
ЕЛЕНИ СИЛВЕР Т.Ц. Буњаковец Скопје 6
NAKIT.MK Т.Ц. Лептокарија Скопје 6
ТЦ Рамсторе Скопје
Капитол Мол Скопје
ТЦ Беверли Хилс Скопје
АМОРИНИ ТЦ Сити Мол Скопје 3 рати без камата
ОУКСИ Партизански одреди бр. 6 Скопје 6
ПАНДОРА Палма Мол Тетово 6
ТЕСОРО Никола Вапцаров бр. 4 Скопје 12
ОХРИДСКИ БИСЕР Капитол Мол Скопје 6
ТЦ Рамсторе Скопје
Св. Наум Охрид
ЗЛАТАРА РУБИН Г.Т.Ц. Златарска Скопје 6
Г.Т.Ц. Приземје Скопје
Т.Ц. Буњаковец Скопје
Ј. Сандански бр. 68 Скопје
BUSHI SWAROVSKI ELEMENTS  Стара чаршија бр. 11 Скопје 6
СОН златара Т.Ц. Буњаковец Скопје 6
ПЕПИ златара Пл. Нова Југославија бб Куманово 6
ФИЛИП златара Св. Климент Охридски бр.12 Охрид 0
ГОЛД златара Св. Климент Охридски бр.58 Охрид 6
 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Online шопинг на 6 рати без камата и до 30% попуст
04.04.2020
 
 
Купувај онлајн до 12 рати во Аnhoch
02.04.2020
 
 
Динерс Клуб ве советува
11.03.2020
 
 
Очила за сонце во Dioptra на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА
19.02.2020
 
 
КУЛТУРНИ НАСТАНИ со DINERS CLUB
10.02.2020
 
 
ОДБЕРЕТЕ ИДЕАЛЕН ЧАСОВНИК
10.02.2020
 
 
Зимска опрема со Diners Club
15.01.2020
 
 
Спортска опрема на рати
15.01.2020
 
 
Време е за вежбање
15.01.2020
 
 
ПАТУВАЈТЕ БЕЗБЕДНО
15.01.2020
 
 
САЛОНИ ЗА УБАВИНА
15.01.2020
 
 
ДИШЕТЕ ЧИСТ ВОЗДУХ
15.01.2020
 
 
ПРАЗНИЧЕН ШОПИНГ НА РАТИ БЕЗ КАМАТА единствено со Diners Club!
11.12.2019
 
 
ЗИМУВАЊЕ НА РАТИ СО DINERS CLUB
11.12.2019
 
 
ПОДАРОК ЗА СЕКОГО
11.12.2019
 
 
Зимски гуми на рати
08.11.2019
 
 
Внесете топлина во домот
08.11.2019
 
 
Пазарете од дома
08.11.2019
 
 
МАРКЕТИ ЗА ХРАНА
03.10.2019
 
 
БЕЛА ТЕХНИКА НА РАТИ
11.09.2019
 
 
Уживајте во шопингот - POINT RETAIL PARK
24.07.2019
 
 
КЕШ НА РАТИ
08.07.2019
 
 
ИСТРАЖИ ЈА МАКЕДОНИЈА
08.07.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter