Продажни места
 
 
 
 
 
 
ГОЛЕМИ ПОПУСТИ И ДО 24 РАТИ БЕЗ КАМАТА СО DINERS CLUB!
 
 

Kупете ги вашите нови апарати за домаќинство во Нептун, по најниски цени и до 24 РАТИ БЕЗ КАМАТА со Diners Club.
Повеќе инфо во продажните салони и на следниот линк.

Назив Адреса Град Поволност+
НЕПТУН МК ГРАДСКИ СТАДИОН СКОПЈЕ 24 рати без камата за производи од промо летоци, вклучувајќи и производи со Happy цена!!!! Важност 03.03.2020.
ПЕРО НАКОВ БР. 106
ТЦ СИТИ МОЛ
POINT RETAIL PARK 
УЛ. 2 БР. 6 САРАЈ
МОША ПИЈАДЕ ЗГР.1 ВЛ.1 КУМАНОВО
НАДА БУТНИКОШАРОВА 3А ВЕЛЕС
БОРИС КИДРИЌ БР. 1 ТЕТОВО
СЕДЕК КОСТОВКСИ 52А ГОСТИВАР
15-ТИ КОРПУС ББ ОХРИД
ПОПОВО БЛАТО СТРУГА
СОТКА ГОРГИОСКИ ББ ПРИЛЕП
ПЕТАР П. ЊЕГОШ 144А БИТОЛА
ПАРТИЗАНСКА БР. 35 ШТИП
НАУМ ВАСИЛЕВСКИ БР. 15А РЕСЕН
ИНДУСТРИСКА БР. 16 КИЧЕВО
ЗАПАДЕН БУЛЕВАР ББ КАВАДАРЦИ
Н.Н.БОРЧЕ БР. 44 РАДОВИШ
ПАРТИЗАНСКА БР. 26 НЕГОТИНО
СВ.Ј.ОСОГОВСКИ 175 КРИВА ПАЛАНКА
СТЕВО ТЕОДОСИЕВСКИ БР. 19 КОЧАНИ
ЛЕНИНОВА ББ СТРУМИЦА
БУЛ.ГЕВГЕЛИЈА 31Г ГЕВГЕЛИЈА
АТАНАСИЕ ИЛИЌ БР. 3 ДЕБАР
КАРПОШЕВА БР. 1 СВЕТИ НИКОЛЕ

Diners Club и Вие – Создадени еден за друг!

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Очила за сонце во Dioptra на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА
19.02.2020
 
 
СЕТЕК - СЕ ОД ТЕХНИКА
10.02.2020
 
 
КУЛТУРНИ НАСТАНИ со DINERS CLUB
10.02.2020
 
 
ОДБЕРЕТЕ ИДЕАЛЕН ЧАСОВНИК
10.02.2020
 
 
ПОДАРЕТЕ СО ЉУБОВ, ПОДАРЕТЕ ВЕЧНОСТ
10.02.2020
 
 
Спортска опрема на рати
15.01.2020
 
 
Зимска опрема со Diners Club
15.01.2020
 
 
Време е за вежбање
15.01.2020
 
 
ДИШЕТЕ ЧИСТ ВОЗДУХ
15.01.2020
 
 
САЛОНИ ЗА УБАВИНА
15.01.2020
 
 
ПАТУВАЈТЕ БЕЗБЕДНО
15.01.2020
 
 
ПРАЗНИЧЕН ШОПИНГ НА РАТИ БЕЗ КАМАТА единствено со Diners Club!
11.12.2019
 
 
ЗИМУВАЊЕ НА РАТИ СО DINERS CLUB
11.12.2019
 
 
ПОДАРОК ЗА СЕКОГО
11.12.2019
 
 
Внесете топлина во домот
08.11.2019
 
 
Зимски гуми на рати
08.11.2019
 
 
Пазарете од дома
08.11.2019
 
 
МАРКЕТИ ЗА ХРАНА
03.10.2019
 
 
БЕЛА ТЕХНИКА НА РАТИ
11.09.2019
 
 
Уживајте во шопингот - POINT RETAIL PARK
24.07.2019
 
 
ИСТРАЖИ ЈА МАКЕДОНИЈА
08.07.2019
 
 
КЕШ НА РАТИ
08.07.2019
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter