Продажни места
 
 
 
 
 
 
САЛОНИ ЗА УБАВИНА
 
 
Бидете во форма, посветете си време за себе и негувајте ја вашата кожа и во студените денови кога тоа е од особено значење. Искористете одлична можност да посетите некој од салоните за убавина од препорачаната листа и плаќајте на РАТИ по НАМАЛЕНИ ЦЕНИ, единствено со Diners Club.

Продажно место Адреса Град Рати Попуст
AFRODITA S                САЛВАДОР АЉЕНДЕ БР.7 ;
ЈАНЕ САНДАНСКИ БР.113
Скопје 6 рати 10% попуст на сите услуги
BABOR BJUTI SPA           ИЛИНДЕНСКА БР.74/1 Скопје 6 рати 10% попуст на сите услуги

SILHOUETTE

ВАСИЛ ГЛАВИНОВ 7Б;
СИТИ МОЛ 2 КАТ
Скопје 6 рати без камата 10-70% попуст на сите услуги;
промоција:плати едно,земи две.
FIGURELA                  ОРЦЕ НИКОЛОВ БР.68 Скопје 12 рати 50% попуст на услуги
ALTER EGO                 КОСТУРСКИ ХЕРОИ 1-1-А/7 Скопје 12 рати без камата ласерско подмладување на лице од 3000ден. на 750ден.; 20% попуст на сите останати услуги
SKIN SOLUTION КОСТУРСКИ ХЕРОИ 1-1-А/7 Скопје 12 рати без камата дермаролер од 3000ден. на 900ден.;   20% попуст на сите останати услуги
STUDIO SECRET МАРКС И ЕНГЕЛС БР.3 Скопје 6 рати без камата 20% попуст на сите услуги
ESSENCE-M                   ТЦ БЕВЕРЛИ ХИЛС Скопје 6 рати без камата 10% попуст на сите услуги
DERMA PLUS                ЈАНЕ САНДАНСКИ БР.84-3/5 Скопје 6 рати 10% попуст на сите услуги
TREND AS                  ВИКТОР ИГО БР.23 Скопје 6 рати 30% попуст на сите услуги за слабеење и обликување на тело
STUDIO ALTERNATIVA        ИСАЈА МАЖОВСКИ БР.44 Скопје 6 рати 20% попуст на сите услуги
ALESSANDRO                ОРЦЕ НИКОЛОВ БР.186 ЛОК.4 Скопје 6 рати  10% попуст на сите услуги
PLEASURE МИРЧЕ ОРОВЧАНЕЦ БР.25 ЛОК.2 Скопје 6 рати 10% попуст на сите услуги
PRIVE ИЛИНДЕНСКА БР.107 Скопје 6 рати 10% попуст на сите услуги
SHARM ПРЖИНО БР.6 Скопје 6 рати 10% попуст на сите услуги

*Акцијата трае до 30ти ноември 2019.
**Попустите не се комбинираат со тековни акции.

Diners Club и Вие – Создадени еден за друг!
 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Купувајте сега, плаќајте од 1 март 2020 година на 24 РАТИ БЕЗ КАМАТА
03.12.2019
 
 
КУПИ СЕГА, ПЛАЌАЈ ОД 1-ВИ МАРТ ВО СЕТЕК!
02.12.2019
 
 
Внесете топлина во домот
08.11.2019
 
 
Зимски гуми на рати
08.11.2019
 
 
Пазарете од дома
08.11.2019
 
 
ДИШЕТЕ ЧИСТ ВОЗДУХ СО "BLUEAIR"
08.11.2019
 
 
МАРКЕТИ ЗА ХРАНА
03.10.2019
 
 
БЕЛА ТЕХНИКА НА РАТИ
11.09.2019
 
 
Уживајте во шопингот - POINT RETAIL PARK
24.07.2019
 
 
ИСТРАЖИ ЈА МАКЕДОНИЈА
08.07.2019
 
 
КЕШ НА РАТИ
08.07.2019
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Морион
31.05.2019

Morion (www.morion.mk)  нуди безвременски, уникатни и драгоцени парчиња накит при чија изработка се внимава и на најситните детали. Совршена ...

 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Lounge барови и ресторани
24.04.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
ПОНУДА НА РЕСТОРАНИ
13.02.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter