Продажни места
 
 
 
 
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА ВО SPORT VISION
 
 
Спортска опрема на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА од 21-27 октомври во сите продажни места на Sport Vision.                                       
Назив Адреса Град Рати
NIKE SHOP                 ТЦ Сити Мол Скопје 12
BUZZ SHOP                 ТЦ Сити Мол 12
SPORT VISION              ТЦ Сити Мол 12
SPORT VISION KIDS         ТЦ Сити Мол 12
EXTRA SPORT-OUTLET        3-та Мак. Бригада 12
SPORT VISION NIKE OUTLET 3-та Мак. Бригада 12
SPORT VISION              ТЦ Капитол Мол 12
SPORT VISION-OUTLET       СЦ Борис Трајковски 12
SPORT VISION              ТЦ РАМСТОР 12
SPORT VISION              ГТЦ Приземје 12
SPORT RIALITI             ГТЦ Приземје 12
SPORT RIALITI             ТЦ Џамбо 12
SPORT VISION-OUTLET       POINT PARK RETAIL  12
SPORT VISION ТЦ Сума Куманово 12
SPORT VISION              ТЦ Палма Мол Тетово 12
SPORT RIALITI             ТЦ Палма Мол 12
SPORT VISION              Маршал Тито бр.1 12
SPORT VISION              Димитар И. - Мурато  Битола 12
SPORT RIALITI             Маршал Тито бр. 44а 12
SPORT VISION              Плоштад Маршал Тито Гостивар 12
SPORT RIALITI Св. Климент Охридски Охрид 12
SPORT VISION-FIAT DUKATO  Партизанска бр. 3 12
SPORT VISION              Карл Маркс бр. 60 Штип 12
SPORT RIALITI             Стево Теодосиевски Кочани 12
SPORT RIALITI 8-ми Септември Велес 12
SPORT RIALITI             Маршал Тито бр. 101 Струга 12
SPORT VISION              ТЦ Глобал Струмица 12
SPORT RIALITI             Охридска бр. 1 Кавадарци 12
SPORT VISION              Маршал Тито бр. 36 Прилеп 12
SPORT RIALITI Борка Талески бр. 5 12
 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Купувајте на 12 рати во KC Home и добијте ПОДАРОК ексклузивна бањарка со Динерс Клуб
18.10.2019
 
 
ВИКЕНД РЕЗЕРВИРАН ЗА НОВИ ОБУВКИ!
17.10.2019
 
 
ОБНОВЕТЕ ГО ВАШИОТ МЕБЕЛ СО DINERS CLUB
14.10.2019
 
 
ДИШЕТЕ ЧИСТ ВОЗДУХ СО "BLUEAIR"
04.10.2019
 
 
КУПЕТЕ УДОБНОСТ И КВАЛИТЕТ ВО СТУДИО МОДЕРНА
04.10.2019
 
 
МАРКЕТИ ЗА ХРАНА
03.10.2019
 
 
КУПИ СЕГА, ПЛАЌАЈ ОД 1-ВИ ЈАНУАРИ ВО СЕТЕК!
02.10.2019
 
 
БЕЛА ТЕХНИКА НА РАТИ
11.09.2019
 
 
Уживајте во шопингот - POINT RETAIL PARK
24.07.2019
 
 
ИСТРАЖИ ЈА МАКЕДОНИЈА
08.07.2019
 
 
КЕШ НА РАТИ
08.07.2019
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Морион
31.05.2019

Morion (www.morion.mk)  нуди безвременски, уникатни и драгоцени парчиња накит при чија изработка се внимава и на најситните детали. Совршена ...

 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Lounge барови и ресторани
24.04.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
ПОНУДА НА РЕСТОРАНИ
13.02.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter