Продажни места
 
 
 
 
 
 
ОБНОВЕТЕ ГО ВАШИОТ МЕБЕЛ СО DINERS CLUB
 
 
Купувајте од 14-20 октомври 2019, почнете со отплата од 15 јануари 2020 на РАТИ БЕЗ КАМАТА во сите продажни салони за мебел.                                             

Име на продажно место Адреса Град Рати
ЈУСК ТЦ Сити Мол Скопје 12
ТЦ Палма Мол Тетово 12
Поинт Ретаил Парк Скопје 12
ЈУГОЕКСПОРТ СТИЛ Хиподром бб, нас. Илинден Скопје 12
Г.Т.Ц. 2 кат Скопје 12
Браќа Миладинови бр. 42 Струмица 12
КРИСТИНА ДАМИЛ Борис Трајковски бб Скопје 12
Ѓорче Петров бр. 117 СКопје 12
КРИСТИНА ДАМИЛ-NATUZZI Ѓорче Петров бр. 146 Скопје 12
ПРИМА МЕБЕЛ Борис Трајковски бр. 166 Скопје 12
Ѓорче Петров бр. 7 Скопје 12
Димитар Влахов бр.52 Куманово 12
Сотка Ѓорѓиоски бб  Прилеп 12
Железничка бб Охрид 12
Илинденска бр.18 Тетово 12
Климент Охридски 89а Струмица 12
ФЕЈДОМ ИНТЕРИОРС Г.Т.Ц. 1 кат Скопје 12
КАЗА ИТАЛИА Јане Сандански бр. 24 лок.2 Скопје 12
СИМПО 8ми Септември бр. 18 Скопје 12
Руди Чајевец бр. 16 Скопје 12
Фредерик Шопен бб Скопје 12
Шиска бр. 10 Кавадарци 12
Димо Нареднико бб Прилеп 12
Тодор Велков бр. 24 Куманово 12
Партизанска бб Охрид 12
Браќа Миладиновци бб Струмица 12
Индустриска зона бб Велес 12
Север Југ бб Битола 12
ЕНЗА ХОУМ/ ЈАТАШ ТЦ Рамсторе Скопје 12
ДОГТАШ Орце Николов бр. 18 Скопје 12
ЕНЗА ХОУМ   Студена Вода бб Тетово 12
ТЕХНОКООП Првомајска бб Скопје 12
ДОМА МЕБЕЛ Ѓорче Петров бр. 94а Скопје 12
Огњан Прица бр. 1 Скопје 12
СМАРТ ЛИВИНГ Орце Николов бр. 74 Скопје 12
АНДРО ПРОМЕТ Војводина бр. 13 Скопје 12
11ти Октомври бр. 29 Скопје 12
Никола Оровчанец Велес 12
БК МЕБЕЛ Орце Николов бр. 11 Скопје 12
Бул. Киро Глигоров бр. 13 Скопје 12
Лепенец бр. 15 Скопје 12
Борис Трајковски бр. 210 Скопје 12
ЛУКСИН Костурски херои бр. 3 Скопје 12
ЈУМИС ЛУКСУРИ Бул. Србија бр. 15 Скопје 12
ДЕНИ МЕБЕЛ Киро Глигоров бр. 13 Скопје 12
Октомвриска бр. 1 Прилеп 12
15-ти Корпус Охрид 12
ПРОТЕКС ЛУКС Водњанска 2-2 Скопје 12
МЕБЕЛ ЛАЧКА Качанички пат бб Скопје 12
Зугфер Мусиќ бр. 14  Струга 12
ЛЕСНИНА МИ Даме Груев блок 2 Скопје 12
ЧАВЛЕ Антон Попов бр.1 Скопје 12
КАРЕС Даме Груев бр. 7/6  Скопје 12
ИНТЕРМЕБЕЛ Балзакова бр. 32 Скопје 12
Село Дабиле бб Струмица 12
ПУНКТ Коста Новаковиќ бр. 14 Скопје 12
ОФИС&ЦО Св. Кирил и Методиј бр. 50 Скопје 12
Орце Николов 188 Скопје 12
АЛЕКС ДИЗАЈН Бутелска бр. 27 Скопје 12
МОНОЗЕРО Климент Охридски бр. 30 Скопје 12
ЕЛИТТЕ СОФА Качанички пат бб Скопје 12
ТИНК МЕБЕЛ Орце Николов бр. 115 Скопје 12
КАРАТ-М Благоја Стефковски бр. 32 Скопје 12
ХОУМ КОНЦЕПТ Ул. 808 бр. 1 Скопје 12
Браќа Гиноски бр. 1 Гостивар 12
МИМАКО ВУД Шарпланинска бб Скопје 12
PIERRE CARDIN HOME        Јадранска магистрала бр. 15 Скопје 12
ДИВА ХОУМ Ѓорче Петров бр. 143 Скопје 12
ШМЕКИ        Благоја Стефковски бр. 12 Скопје 6
САЛОН 29 Брадфорска бр. 2 Скопје 12
СОФА СТУДИО Дане Крапчев бр. 2 Скопје 12
КАРЕ Вршавска бр. 1-2 Скопје 12
ЈОРИАН Моински пат бб     Гевгелија 12
ЈУГОИМПЕКС Качанички пат бр. 256 Скопје 12
МОНТЕНЕГРО Кеј Вардар блок 4 Гостивар 12
Огњан Прица бр. 1 Скопје 12
ЗОНА МЕБЕЛ Ул. 8 бр. 12         Скопје 12
АРТ ДИЗАЈН-СДИ плакари 11-ти Октомври бр. 86 Скопје 12
ИНТЕРНИ СТУДИО Дебарца бр. 27 Скопје 12
ЛАЗБОЈ Огњан Прица бр. 1 Скопје 12
ПРИМА МОДЕСТА Орце Николов 157а Скопје 12
ТЕЛЕСЕТ М.Т. Гологанов бр. 116 Скопје 12
 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
ДИШЕТЕ ЧИСТ ВОЗДУХ СО "BLUEAIR"
04.10.2019
 
 
КУПЕТЕ УДОБНОСТ И КВАЛИТЕТ ВО СТУДИО МОДЕРНА
04.10.2019
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА ВО SPORT VISION
04.10.2019
 
 
ВИКЕНД РЕЗЕРВИРАН ЗА НОВИ ОБУВКИ!
04.10.2019
 
 
МАРКЕТИ ЗА ХРАНА
03.10.2019
 
 
КУПИ СЕГА, ПЛАЌАЈ ОД 1-ВИ ЈАНУАРИ ВО СЕТЕК!
02.10.2019
 
 
БЕЛА ТЕХНИКА НА РАТИ
11.09.2019
 
 
Уживајте во шопингот - POINT RETAIL PARK
24.07.2019
 
 
ИСТРАЖИ ЈА МАКЕДОНИЈА
08.07.2019
 
 
КЕШ НА РАТИ
08.07.2019
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Морион
31.05.2019

Morion (www.morion.mk)  нуди безвременски, уникатни и драгоцени парчиња накит при чија изработка се внимава и на најситните детали. Совршена ...

 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Lounge барови и ресторани
24.04.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
ПОНУДА НА РЕСТОРАНИ
13.02.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter