Продажни места
 
 
 
 
 
 
ИСТРАЖИ ЈА МАКЕДОНИЈА
 
 

Седнете во автомобилот и тргнете во авантура избегајте од жешкиот асфалт, гужвите, високите згради и уживајте во природата. Посетете ги трите македонски езерски градови Охрид, Струга и Дојран и уживајте во гостопримството на домаќините. Diners Club ви овозможува плаќање до 6 РАТИ во голем број на угостителски објекти. Одберете од листата на понудени места и уживајте во поволностите кои ги нуди Diners Club! 

НАЗИВ НА П/М АДРЕСА КОНТАКТ ГРАД ПРОМОЦИЈА
ХОТЕЛ ТИНО КЕЈ МАРШАЛ ТИТО БР. 5 046 -261-665  Охрид 6
БЕЛВИ НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН 046 -203-030 Охрид 6
МЕТРОПОЛ НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН 046 -277-660 Охрид 6
ХОТЕЛ СИТИ ПАЛАС KEJ MAKEDONIJA BR.31 077 -888-150 Охрид 6
ИНЕКС ГОРИЦА НАУМ ОХРИДСКИ 5-7 046 -277-527  Охрид 6
ХОТЕЛ ГРАНИТ НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН 046 -277-888 Охрид 6
ХОТЕЛ ДВА БИСЕРИ НАСЕЛБА ЛАГАДИН 046 -285-920 Охрид 6
ХОТЕЛ СИЛЕКС НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН 046 -277-300 Охрид 6
ЧИНГО АБАС ЕМИН 3 046 -250-001 Охрид 6
ХОТЕЛ КЛИМЕТИЦА НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН 046 -277-667 Охрид 6
ХОТЕЛ ЛЕБЕД КЕЈ МАКЕДОНИЈА 112 046 -250-004 Охрид 6
ХОТЕЛ МИЛЕНИУМ ПАЛАС КЕЈ МАКЕДОНИЈА Б.Б. 046 -263-361 Охрид 12
ЛАКИ ХОТЕЛ & СПА НАС.ИСТОК БР.1 С.КОЊСКО 046-203-333 Охрид 6
ХОТЕЛ ПЕЛА СВ. СТЕФАН 046 -230-420 Охрид 6
ХОТЕЛ ТИНО СВ.СТЕФАН НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН 046 -209-340 Охрид 6
ХОТЕЛ ЛИХНИДОС КОСТА АБРАШ БР. 1  075 -383-514 Охрид 6
ВИЛА СВЕТА СОФИЈА КОСТА АБРАШ БР. 64 046 -254-370 Охрид 6
ВИЛА МАРТА НАУМ ОХРИДСКИ БР.2 046 -277-404  Охрид 6
О.К. АПАРТМАНИ ВАСИЛ СТЕФАНОСКИ БР.1 075 -202-815  Охрид 6
РИБАР РЕСТОРАН С. ТРПЕЈЦА   046 -284-472 Охрид 6
СВЕТА СОФИЈА РЕСТОРАН ЦАР САМОИЛ БР. 88      046 -267-403 Охрид 6
КОЗА НОСТРА КОСТА АБРАШ БР. 50 046 -230-240  Охрид 6
МАДЕРА РЕСТОРАН КЕЈ МАКЕДОНИЈА БР. 81 046- 611-249   Охрид 6
ПОТПЕШ РЕСТОРАН ПЕТАР ЧАУЛЕВ БВ. 4 071 -231-022 Охрид 6
ОСТРОВО РЕСТОРАН СВ. НАУМ ЉУБАНИШТЕ 072 -210-906  Охрид 6
РЕСТОРАН ДАЛГА КОСТА АБРАШ БР. 3  046 -255-999 Охрид 6
ТАВЕРНА МОМИР КОСТА АБРАШ БР. 3  071 -244-499  Охрид 6
МИСТЕР-И РЕСТОРАН KEJ MAKEDONIJA 29  078 -288-465 Охрид 6
ПЛАЖА ГОЛДЕН БИЧ Охрид 6
АНТИКО РЕСТОРАН ЦАР САМОИЛ БР. 30   075- 397-908 Охрид 6
ТОМАТО РЕСТОРАН ЦАР САМОИЛ БР. 1    071 -371-739 Охрид 6
СТАЦИОНЕ РЕСТОРАН КЕЈ МАКЕДОНИЈА БР. 101 077 -988-449  Охрид 6
ПИЦЕРИЈА ВИА САКРА ИЛИНДЕНСКА БР. 36  075 -440-211 Охрид 6
ПИЦЕРИЈА НЕМО ЦАР САМОИЛ Б.Б.      046 -253-355 Охрид 6
ПИЦЕРИЈА ЛЕОНАРДО ЦАР САМОИЛ БР. 33   046-260-359 Охрид 6
ЛАНЧ БАР НОА КОСТА АБРАШ БР. 38 046 -200-075 Охрид 6
ЛАНЧ БАР КАДМО КОСТА АБРАШ БР. 9  046 -258-720 Охрид 6
ОБЈЕКТИФ КЕЈ МАКЕДОНИЈА БР. 12 046-250-088   Охрид 6
КУБА ЛИБРЕ НАУМ ОХРИДСКИ БР. 1 075 -357-545 Охрид 6
СВ. НАУМ           078 -304-705 Охрид 6
КАФЕ БАР КОНЕКТ ПАРТИЗАНСКА БР. 5      070 -595-906 Охрид 6
ЏЕЗ И БЛУЗ КАБАРЕ ДАК КЕЈ МАКЕДОНИЈА БР. 1 046- 256-818 Охрид 6
ХОТЕЛ МАКПЕТРОЛ ЕЛЕН КАМЕН        046 -797-466 Струга 12
ХОТЕЛ ДРИМ КЕЈ БОРИС КИДРИЌ  046 -782-611 Струга 6
ХОТЕЛ БЕОГРАД КЕЈ 8-МИ НОЕМВРИ Б.Б. 046 -781-342 Струга 6
ВИА ИГНАЦИЈА С. ВЕВЧАНИ      046 -798-527  Струга 6
РЕСТОРАН ДВА БИСЕРА С. РАДОЖДА        046 -787-118  Струга 6
РЕСТОРАН ДИНГА С. РАДОЖДА        046 -700-014  Струга 6
ПИЦЕРИЈА АНЃЕЛА ДИМИТАР ВЛАХОВ БР. 2 070- 603-705 Струга 6
РЕСТИРАН ФУК-ТАК МАРШАЛ ТИТО Б.Б.    034 -225-320  Дојран 6
РЕСТИРАН ГРАНИКО МАРШАЛ ТИТО БР. 10 070 -851-988 Дојран 6
 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
ОБНОВЕТЕ ГО ВАШИОТ МЕБЕЛ СО DINERS CLUB
14.10.2019
 
 
ДИШЕТЕ ЧИСТ ВОЗДУХ СО "BLUEAIR"
04.10.2019
 
 
КУПЕТЕ УДОБНОСТ И КВАЛИТЕТ ВО СТУДИО МОДЕРНА
04.10.2019
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА ВО SPORT VISION
04.10.2019
 
 
ВИКЕНД РЕЗЕРВИРАН ЗА НОВИ ОБУВКИ!
04.10.2019
 
 
МАРКЕТИ ЗА ХРАНА
03.10.2019
 
 
КУПИ СЕГА, ПЛАЌАЈ ОД 1-ВИ ЈАНУАРИ ВО СЕТЕК!
02.10.2019
 
 
БЕЛА ТЕХНИКА НА РАТИ
11.09.2019
 
 
Уживајте во шопингот - POINT RETAIL PARK
24.07.2019
 
 
КЕШ НА РАТИ
08.07.2019
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Морион
31.05.2019

Morion (www.morion.mk)  нуди безвременски, уникатни и драгоцени парчиња накит при чија изработка се внимава и на најситните детали. Совршена ...

 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Lounge барови и ресторани
24.04.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
ПОНУДА НА РЕСТОРАНИ
13.02.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter