Продажни места
 
 
 
 
 
 
САЛОНИ ЗА УБАВИНА
 
 

Доколку се уште не сте почнале да се подготвувате за летото, време е да започнете. Ова лето уживајте полни со самодоверба на плажа, притоа подгответе ја вашата кожа навреме и заштитете ја од високите температури и сонце. Искористете ја можноста за плаќање на рати во некој од понудените салони за убавина. 

Салони за убавина  Адреса Рати
SILUETI ВАСИЛ ГЛАВИНОВ 7Б, ТЦ СИТИ МОЛ Л. 325   СКОПЈЕ 6 рати без камата
AFRODITA S САЛВАДОР АЉЕНДЕ БР. 7, БУЛ. ЈАНЕ САНДАНСКИ БР. 113 СКОПЈЕ 6 рати
PROMEDIKA ESTETIK М.Х. ЈАСМИН БР. 50 КАТ 1 СКОПЈЕ 6 рати
BABOR BJUTI SPA ИЛИНДЕНСКА БР. 74/1 СКОПЈЕ 6 рати
TEMOV НАРОДЕН ФРОНТ БР. 25/2 СКОПЈЕ 6 рати
DERMA PLUS БУЛ. ЈАНЕ САНДАНСКИ БР. 84-3/5 СКОПЈЕ 6 рати
PRIVE ИЛИНДЕНСКА БР. 107  СКОПЈЕ 6 рати
ALTER EGO / SKIN SOLUTIONS 29-ТИ НОЕМВРИ БР. 4 СКОПЈЕ 12 рати без камата
FIGURELA ОРЦЕ НИКОЛОВ БР. 68 СКОПЈЕ 12 рати
DERMA BELA ВАСИЛ ЃОРГОВ 22/2 СКОПЈЕ 6 рати
UNIQUE НАРОДЕН ФРОНТ 19/3 СКОПЈЕ 6 рати
ESENS-M Т.Ц. БЕВЕРЛИ ХИЛС Л. 37Б СКОПЈЕ 6 рати без камата
SHARM ИЛИНДЕНСКА БР. 49Б  СКОПЈЕ 6 рати
STUDIO SIKRET МАРКС И ЕНГЕЛС БР. 3 СКОПЈЕ 6 рати без камата
PLEASURE МИРЧЕ ОРОВЧАНЕЦ 25 Л. 2 СКОПЈЕ 6 рати
STUDIO ALTERNATIVA ИСАЈА МАЖОВСКИ БР. 44 Л. 6Д  СКОПЈЕ 3 рати
TREND AS ВИКТОР ИГО БР. 23   СКОПЈЕ 6 рати
METO ЃОРЧЕ ПЕТРОВ БР. 53 СКОПЈЕ 6 рати
BELECA В.С. БАТО БР. 3      СКОПЈЕ 12 рати
STUDIO KUL KAT ОКТОМВРИСКА РЕВОЛУЦИЈА БР. 8/1 СКОПЈЕ 6 рати
ALESSANDRO ОРЦЕ НИКОЛОВ БР. 186 Л. 4 СКОПЈЕ 6 рати
EUROFARM-АКВА МАСАЖА МАКЕДОНИЈА БР. 1   СКОПЈЕ 6 рати
CELZIUS ЉУБЉАНСКА БР. 6Л СКОПЈЕ 6 рати
MISS EN ПЕТАР ПОПАРСОВ БР. 16 СКОПЈЕ 6 рати
AVANGARD М.Х. ЈАСМИН БР. 30      СКОПЈЕ 6 рати
KORANI IS БУЛ. АСНОМ БР. 1     СКОПЈЕ 6 рати
HAIRDO ПЕТАР ПОПАРСОВ БР. 8 Л. 1 СКОПЈЕ 6 рати
 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА и 20% попуст во Морион
31.05.2019

Morion (www.morion.mk)  нуди безвременски, уникатни и драгоцени парчиња накит при чија изработка се внимава и на најситните детали. Совршена ...

 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Lounge барови и ресторани
24.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Долна облека
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
ПОНУДА НА РЕСТОРАНИ
13.02.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
Се за Вашиот дом
05.11.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter