Продажни места
 
 
 
 
 
 
Бутици за мажи
 
 
Classic, casual или street style за матурска вечер?
Составете го идеалниот аутфит, одберете од големиот избор на продажни места за мажи во понудата и платете на РАТИ со Вашата Diners Club картичка:

Продажно место
Адреса Град Рати
BITSIANI                  G.T.C./SORAVIA     SKOPJE                   6 rati bez kamata
BITSIANI                  SITI MOL SKOPJE                   6 rati bez kamata
CITY FASHION              SITI MOL  SKOPJE                   12
HUGO BOSS                 PLOSHTAD MAKEDONIJA SKOPJE                   6 rati bez kamata
PAUL&SHARK           T.C.RAMSTOR  SKOPJE                   12
PIERRE CARDIN             G.T.C.PRIZEMJE     SKOPJE                   12
GANT/POLO/TOMMY           T.C.RAMSTOR SKOPJE                   12
GANT POLO                 SITI MOL  SKOPJE                   12
BEO SPORT-PEPE JEANS      SITI MOL  SKOPJE                   6
LTB-BUTIK                 SITI MOL  SKOPJE                   6 rati bez kamata
PALMA MOL          TETOVO                   6 rati bez kamata
LACOSTE/GANT              T.C.RAMSTOR SKOPJE                   12
GABBIACHI                 G.T.C. PRIZEMJE    SKOPJE                   6
ATILA                     G.T.C. 1-VI KAT    SKOPJE                   6
GAUCHE                    G.T.C. PRIZEMJE    SKOPJE                   6
NAVIGARE                  SITI MOL SKOPJE                   6
NAUTIKA-LA COSTE          SITI MOL  SKOPJE                   12
DAMAT                     SITI MOL  SKOPJE                   6
MONA LIZA                 MARSHAL TITO BB    SKOPJE                   6
DENSI-M 2                 G.T.C PRIZEMJE  SKOPJE                   6
NOEL                      G.T.C. PRIZEMJE    SKOPJE                   6
CAPITOL   G.T.C. 1 KAT  SKOPJE                   6
JACK&JONES                SITI MOL  SKOPJE                   6
ALBATROS                  D.CHUPOVSKI BR.13  SKOPJE                   6
PUBLIKA T.C.BISER  SKOPJE                   6
AMATO  TC LEPTOKARIJA SKOPJE                   6
PRAGA TC LEPTOKARIJA SKOPJE                   6
DIVAIO G.T.C.PRIZEMJE     SKOPJE                   6
DZORDANO G.T.C. LOK.494     SKOPJE                   3

Оутлети Адреса Град Рати
CITY OUTLET/CM DELTA      VASIL GLAVINOV BR. SKOPJE                   12
MAGNETIK-AUTLET           VASIL GLAVINOV 3/1 SKOPJE                   12
G.T.C.1 KAT        SKOPJE                   12
FASHION GROUP ADR./OUTLET G.T.C. KAT 1       SKOPJE                   6 rati bez kamata
CITY FASHION-OUTLET       T.C.BEVERLI HILS   SKOPJE                   12

Diners Club и Вие – Создадени еден за друг!
 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Големи попусти и 24 рати без камата во Нептун!
02.09.2019
 
 
BACK TO SCHOOL акција со Diners Club!
21.08.2019
 
 
BACK TO SCHOOL акција - Купи сега, плаќај од 1 Ноември на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА!
20.08.2019
 
 
Уживајте во шопингот - POINT RETAIL PARK
24.07.2019
 
 
КЕШ НА РАТИ
08.07.2019
 
 
МАРКЕТИ ЗА ХРАНА
08.07.2019
 
 
ИСТРАЖИ ЈА МАКЕДОНИЈА
08.07.2019
 
 
ОЛАДЕТЕ СЕ ОВА ЛЕТО!
08.07.2019
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Морион
31.05.2019

Morion (www.morion.mk)  нуди безвременски, уникатни и драгоцени парчиња накит при чија изработка се внимава и на најситните детали. Совршена ...

 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Lounge барови и ресторани
24.04.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
ПОНУДА НА РЕСТОРАНИ
13.02.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
Се за Вашиот дом
05.11.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter