Продажни места
 
 
 
 
 
 
Женски бутици
 
 

Создадете го совршниот изглед за матурска вечер!
Голем избор на продажни места со уникатни модни парчиња и можности за плаќање на РАТИ, само со Вашата Diners Club картичка:

Продажно место Адреса Град Рати
MARELLA T.C.RAMSTOR SKOPJE 12
WEEKEND MAX MARA PR.11 T.C.RAMSTOR SKOPJE 12
MAX&CO T.C.RAMSTOR SKOPJE 12
GERRY WEBER T.C.RAMSTOR SKOPJE 12
LIU JO T.C.RAMSTOR SKOPJE 12
PINKO -BUTIK T.C.RAMSTOR SKOPJE 12
PENNY BLACK T.C.RAMSTOR SKOPJE 12
OLTRE T.C.RAMSTOR SKOPJE 12
FIORELLA RUBINO T.C.RAMSTOR SKOPJE 12
MANGO G.T.C. 1 KAT SKOPJE 6 rati bez kamata
SITI MOL SKOPJE 6 rati bez kamata
FASHION FRIENDS SITI MOL SKOPJE 6 rati bez kamata
REPLAY SITI MOL SKOPJE 6 rati bez kamata
SUPERDRY SITI MOL SKOPJE                   6 rati bez kamata
LEVI'S                     SITI MOL           SKOPJE                   6 rati bez kamata
SPRINGFIELD                T.C.RAMSTOR-PRIZ.  SKOPJE                   6 rati bez kamata
SITI MOL SKOPJE                   6 rati bez kamata
T.C.SUMA KUMANOVO                 6 rati bez kamata
FG GRUP ADRIATIK ONLINE   ON LINE            SKOPJE                   6 rati bez kamata
ZARA                      SITI MOL  SKOPJE                   6
MASSIMO DUTTI             SITI MOL SKOPJE                   6
STRADIVARIUS              SITI MOL  SKOPJE                   6
PULL&BEAR                 SITI MOL   SKOPJE                   6
BERSHKA                   SITI MOL SKOPJE                   6
CITY FASHION WOMAN        SITI MOL  SKOPJE                   12
FASHION HOUSE NIKOLA VAPCAROV 1/1 SKOPJE                   12
TWIN SET                 NIKOLA VAPCAROV 1/1 SKOPJE                   12
MONA                      SITI MOL  SKOPJE                   6 rati bez kamata; 12 rati
11 OKTOMVRI BR.3   SKOPJE                   6 rati bez kamata; 12 rati
G.T.C.PRIZEMJE  SKOPJE                   6 rati bez kamata; 12 rati
TOM TAILOR                SITI MOL           SKOPJE                   6
KAPITOL MOL        SKOPJE                   6
T.C.RAMSTOR        SKOPJE                   6
PALMA MOL          TETOVO                   6
KOTON                     T.C.RAMSTOR        SKOPJE                   6
KAPITOL MOL  SKOPJE                   6
SITI MOL  SKOPJE                   6
BENETTON            G.T.C. PRIZEMJE    SKOPJE                   6
SISLEY                    G.T.C.PRIZEMJE  SKOPJE                   6
BELA    SITI MOL  SKOPJE                   6
G.T.C.1 KAT  SKOPJE                   6
T.C.BUNJAKOVEC SKOPJE                   6
MAKPRIMAT                 G.T.C. PRIZEMJE    SKOPJE                   6
MOTIVI                    SITI MOL SKOPJE                   12
EVROAZIJA                 G.T.C. 1 KAT        SKOPJE                   6
G.T.C.PRIZEMJE     SKOPJE                   6
AXEL             G.T.C. 1 KAT       SKOPJE                   6 rati bez kamata
MARSHAL TITO 131   BITOLA                   6 rati bez kamata
TALLY WEIJL               SITI MOL  SKOPJE                   6
TREND FESHN               SITI MOL SKOPJE                   6
GRUPPO FIORI              T.C.RAMSTOR  SKOPJE                   6
BEBEL FESHN LUJ PASTER 19/1-00 SKOPJE                   6
29TI NOEMVRI 17/21 SKOPJE                   6
PARTIZANSKI ODREDI SKOPJE                   6
DJON KENEDI 9 A ZG SKOPJE                   6
T.C.BISER 1 KAT    SKOPJE                   6
KUMANOVO           KUMANOVO                 6
KAZA MODA                 SV.KIRIL I METODIJ SKOPJE                   6
S-MARKET FESHN            RADOVAN KOVACHEVIK SKOPJE                   6
RUMOR NAUM NAUMOVSKI BORCE 50 SKOPJE                   6
OKITEKS                   50-TA DIVIZIJA BR. 12 SKOPJE                   6
V.I.P. T.C.ZHIVKO BRAJKOVSKI 3 SKOPJE                   6
P.S.FESHN-JANTAR          G.T.C. 1 KAT     SKOPJE                   6
Y LONDON                  T.C.RAMSTOR  SKOPJE                   6
GROMBI                    G.T.C. SKOPJE                   6
PJUR BUTIK                KLIMENT OHRIDSKI 4 SKOPJE                   6
ADA GATI                  G.T.C. 1 KAT       SKOPJE                   6
8-MI SEPTEMVRI BR. 34 VELES                    6
MILA     T.C.BISER  SKOPJE                   6
NBB FASHION TRADE         SITI MOL SKOPJE                   6
EAGLE   G.T.C.PRIZEMJE SKOPJE                   6
VASIDORA       G.T.C.PRIZEMJE     SKOPJE                   6
KOCHO RACIN BR.1   SKOPJE                   6
KRUSHEVSKI PAT BB PRILEP 6
M.TITO BB RAMSTOR L.6 TETOVO                   6
ELENA LUKA                IVO LOLA RIBAR BR. 132 SKOPJE                   6
MARSHAL TITO BR.20 STRUMICA                 6
SHIZIK NA RIZIK VASIL GLAVINOV BR. 10 SKOPJE                   6
PERLA-R G.T.C. PRIZEMJE    SKOPJE                   6
OBSESSION G.T.C.1 KAT SKOPJE                   6
FOR LADY                  DAME GRUEV BR.5    SKOPJE                   6
HAPPENING                 P.ODREDI 153 V.2 L SKOPJE                   6
DEFAKTO                   SITI MOL           SKOPJE                   6
BLU PETROL 2  T.C.BISER PRIZEMJE SKOPJE                   6
PRCHLA PARTIZANSKI ODREDI SKOPJE                   6
NANA T.C.RAMSTOR 1 KAT  SKOPJE                   6
ATELJE KOKEV              MARSHAL TITO BR.51 SKOPJE                   12
DRAMA-KNEZ                MAJAKOVSKI BR.11/1 SKOPJE                   6
NEW FASHION BREND         KLIMENT OHRIDSKI 1 OHRID                    6
LA GARAZH KLIMENT OHRIDSKI 2 OHRID                    6

Оутлет Адреса Град Рати
CITY OUTLET/CM DELTA      VASIL GLAVINOV BR. SKOPJE                   12
MAGNETIK-AUTLET           VASIL GLAVINOV 3/1 SKOPJE                   12
G.T.C.1 KAT        SKOPJE                   12
FASHION GROUP ADR./OUTLET G.T.C. KAT 1       SKOPJE                   6 rati bez kamata
CITY FASHION-OUTLET       T.C.BEVERLI HILS   SKOPJE                   12

Diners Club и Вие – Создадени еден за друг!

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Големи попусти и 24 рати без камата во Нептун!
02.09.2019
 
 
BACK TO SCHOOL акција со Diners Club!
21.08.2019
 
 
BACK TO SCHOOL акција - Купи сега, плаќај од 1 Ноември на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА!
20.08.2019
 
 
Уживајте во шопингот - POINT RETAIL PARK
24.07.2019
 
 
КЕШ НА РАТИ
08.07.2019
 
 
МАРКЕТИ ЗА ХРАНА
08.07.2019
 
 
ИСТРАЖИ ЈА МАКЕДОНИЈА
08.07.2019
 
 
ОЛАДЕТЕ СЕ ОВА ЛЕТО!
08.07.2019
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Морион
31.05.2019

Morion (www.morion.mk)  нуди безвременски, уникатни и драгоцени парчиња накит при чија изработка се внимава и на најситните детали. Совршена ...

 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Lounge барови и ресторани
24.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
ПОНУДА НА РЕСТОРАНИ
13.02.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
Се за Вашиот дом
05.11.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter