Продажни места
 
 
 
 
 
 
Попусти на велосипеди
 
 
Ексклузивни попусти на велосипеди и можности за плаќање на рати. Погледнете ја целата понуда која ја подготвивме за Вас:                      

Продажно место Адреса Град Рати Попуст
 NOMAD MOBILITI  SV.KIRIL I METODIJ SKOPJE
12 rati bez kamata 5% popust na site velosipedi; 5% popust na velosipedi od brendot Lombardo +podarok
 PROSPORT  GJURO GJAKOVIKJ 78 A SKOPJE 12 rati 10% popust na veolispedi I kozmetika za velosipedi.
 BIKE MARKET  ILINDENSKA 69      SKOPJE
12 rati 17% popust na velosipedi I kozmetika za velodipedi za proizvodi koi ne se na popust; 3% dopolnitelen popust za velosipedi koi se vekje na popust.
 BIKE CENTAR  BUL.T.GOLOGANOV 42 SKOPJE 12 rati 17% popust ne velosipedi od brend Cross, Ultra I Scott
 VELO SITI
 VELOSIPED.MK 
 JORDAN MIJALKOV BR SKOPJE 
12 rati 10% popust na velosiped; 15% popust na oprema za velosipedi.
 AGROTEHNA  8 LOKACII SKOPJE,
OHRID
12 rati 10% popust na MAX velosipedi 
 OUTDOR.MK
 MAKEDONIJA 16      SKOPJE 12 rati 10% popust na velosipedi I oprema za velosipedizam
 VUCHKO  29-TI NOEMVRI BR.42;
 VLADIMIR KOMAROV BB
SKOPJE 12 rati bez kamata 10% popust
 PRO BAJK  Ul. HRISTO SMIRNENSKI
 BR. 31
SKOPJE 12 rati 15% popust
 KTM  PARTIZAN.ODREDI
 119/4
SKOPJE 12 rati 10% popust
 CIKLO-AS  29-TI NOEMVRI LOK.5 ;
 BUL. P.ODREDI 155
 LOK.29
SKOPJE 12 rati 10% popust na velosipedi 
 MASTERSPORT  SC B.TRAJKOVSKI-8M;
 T.C.BEVERLI HILS 2
SKOPJE 12 rati 10%-40% popust na velosipedi
 TRESKA SPORT  ILINDENSKA BR.50   SKOPJE

12 rati bez kamata

10% popust
 MODUS  Nikola Rusinski 3B SKOPJE 12 rati 10% popust na velosipedi 

*Попустите не се комбинираат со други попусти и активни промоции.
**Акцијата важи од 10.04.2019 до 30.04.2019.

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Најавете го вашето патување
24.07.2019
 
 
Уживајте во шопингот - POINT RETAIL PARK
24.07.2019
 
 
Сезонско намалување во Scout
24.07.2019
 
 
Патувајте удобно
24.07.2019
 
 
Лето без диоптрија, лето на спомени!
24.07.2019
 
 
ГАЏЕТИ ЗА НА ПЛАЖА
08.07.2019
 
 
ОЛАДЕТЕ СЕ ОВА ЛЕТО!
08.07.2019
 
 
КЕШ НА РАТИ
08.07.2019
 
 
МАРКЕТИ ЗА ХРАНА
08.07.2019
 
 
ИСТРАЖИ ЈА МАКЕДОНИЈА
08.07.2019
 
 
ОХРИДСКО ЛЕТО
08.07.2019
 
 
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Морион
31.05.2019

Morion (www.morion.mk)  нуди безвременски, уникатни и драгоцени парчиња накит при чија изработка се внимава и на најситните детали. Совршена ...

 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Велосипеди
09.05.2019
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Lounge барови и ресторани
24.04.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
ПОНУДА НА РЕСТОРАНИ
13.02.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
Се за Вашиот дом
05.11.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter