Продажни места
 
 
 
 
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
 
 

Направете го домот Ваше катче за одмор и релаксација. Постигнете пријатен амбиент со соодветно осветлување. Изберете од листата на продавници за расвета и искористете ги поволностите што Ви ги нуди Diners клубот.

Назив Адреса Град Рати Попуст
INTER MIKS MEDIA UL.30 BR.28A RADISHANI SKOPJE 6 10%
MTD GRADINA-FEROELEKTRO LONDONSKA BR.9 LOK 13 SKOPJE 6 10%
STIL LAJT 3-TA MAKED.BRIGADA 47 SKOPJE 6 7%
AS-LAJT BUNJAKOVEC 1 KAT SKOPJE 6  
LEKS ELEKTRIK 1550 BR.8 SKOPJE 6  
VINT VARSHAVSKA BR.4 SKOPJE 6 10%
LED MARKET VASIL GJORGOV 20-6 SKOPJE 3  
ELMARK LONDONSKA 19 OLIMP SKOPJE 6 5%
ELEKTRO ANASTASIADI KACHANICHKI PAT BB SKOPJE 6  
ELEKTRONABAVA BUL.3TA MAK BRIGAD SKOPJE 6 10%
DEKOR I DOM 1 O.REVOLUCIJA 20/3/ KUMANOVO 6 20% на расвета
VIENTO LAJTING VELJKO VLAHOVIKJ B SKOPJE 6 20% до 31.03
ELEKTROELEMENT SITE LOKACII   12 рати без камата  
MERKUR EDVARD KARDELJ BR.12 SKOPJE 12 рати без камата  
HUBO SKUPI BB SKOPJE 12  
MR.BRIKOLAGE PERO NAKOV BR.106 SKOPJE 12  

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
ПОНУДА НА РЕСТОРАНИ
13.02.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
СЕКОГАШ ВО ТЕК СО КУЛТУРНИТЕ НАСТАНИ
11.02.2019
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА на производите од летокот Нептун
30.01.2019
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Попусти и подароци во Камник Вина
17.12.2018
 
 
Се за Вашиот дом
05.11.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
Културни настани
05.11.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Велосипеди на рати
10.04.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Мебел до 12 рати
08.11.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter