Продажни места
 
 
 
 
 
 
Одложено плаќање и 24 рати без камата во Нептун!
 
 

Купувај сега а почни со плаќање од 1ви Октомври, на 24 рати без камата во сите продавници на Нептун.                           

Продажно место Адреса Град Телефон
NEPTUN MK PETAR P.NJEGOSH 14 BITOLA 047 -242-114
NEPTUN MK ATANASIE ILIKJ BR. DEBAR 046 -842333
NEPTUN MK BUL.GEVGELIJA BR.3 GEVGELIJA 034 -211-015
NEPTUN MK SEDEK KOSTOVSKI BR GOSTIVAR 042 -221700
NEPTUN MK ZAPADEN BULEVAR BB KAVADARCI 043 -410-073
NEPTUN MK INDUSTRISKA BR.16 KICHEVO 045 -220-006
NEPTUN MK STEVO TEODOSIEVSKI KOCHANI 033 -270-863
NEPTUN MK SV.JOAKIM OSOGOVSKI KRIVA PALANKA 031 -444032
NEPTUN MK MOSHA PIJADE ZGR.1 KUMANOVO 031 -439-737
NEPTUN MK PARTIZANSKA BR.26 NEGOTINO 043 -400909
NEPTUN MK 15-TI KORPUS BB OHRID 046 -231-440
NEPTUN MK SOTKA GORGIOSKI BB PRILEP 048 -416 617
NEPTUN MK NAUM NAUMOVSKI BOR RADOVISH 032 -630-619
NEPTUN MK NAUM VASILEVSKI BR RESEN 047 -454000
NEPTUN MK PARTIZANSKA BR.35 SHTIP 032 -382-123
NEPTUN MK AMINTA TRETI/GRADS SKOPJE 02  -3220810
NEPTUN MK PERO NAKOV BR.106 SKOPJE 02  -2524713
NEPTUN MK SITI MOL L.228 SKOPJE 071 -381 204
NEPTUN MK KJEMAL SEJFULA BR. SKOPJE 071-381 558
NEPTUN MK UL.2 BR.6 SARAJ SKOPJE 071-381 159
NEPTUN MK POPOVO BLATO STRUGA 046 -781580
NEPTUN MK LENINOVA BB STRUMICA 034 -330017
NEPTUN MK KARPOSHEVA BR.1 SVETI NIKOLE 032 -440444
NEPTUN MK BORIS KIDRICH BR.1 TETOVO 044 -353050
NEPTUN MK NADA BUTNIKOSHAROV  VELES 043 -212-400


*Акцијата важи од 01.07 до 31.07.2018 година
**Акцијата не важи за производи со Happy цена

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Ноемвриска акција во Sport M
12.11.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
Одржувајте ја добрата форма
05.11.2018
 
 
Културни настани
05.11.2018
 
 
Новите колекции пристигнаа
05.11.2018
 
 
Се за Вашиот дом
05.11.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
PSS
05.10.2018
 
 
Diners Days во STAFF туристичка агенција!
21.09.2018
 
 
24 рати без камата и одложено плаќање до 1 Октомври
09.07.2018
 
 
Охридско лето со Динерс Клуб
29.06.2018

Уживајте во магијата на културните настани кои ги нуди Охридско Лето, а Вашите карти купете ги со Вашата Diners Club картичка.

...

 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Купувајте во Cosmo Tinex на 6 рати
29.06.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
За удобно лето
05.06.2018
 
 
Летни модни додатоци
05.06.2018
 
 
Одличен изглед во летните денови
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Саем на книга 2018 со Динерс Клуб
04.05.2018
 
 
Плаќајте во спа центри на рати
25.04.2018
 
 
Велосипеди на рати
10.04.2018
 
 
Модни додатоци со попусти и рати
02.04.2018
 
 
Цвеќари со попусти и рати
19.03.2018
 
Ресторани со ексклузивни попусти за Diners club членовите
19.03.2018
 
 
Да наздравиме со чаша вино...
19.03.2018
 
 
Парфимерии со попусти и рати
19.03.2018
 
 
Технички преглед за Вашето возило на рати
06.02.2018
 
 
Купувајте на РАТИ во маркетите
05.02.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Спортска опрема на рати
07.12.2017
 
 
Мебел до 12 рати
08.11.2017
 
 
Во пресрет на зимата ... 3 чекори до совршено здравје
06.11.2017
 
Пневматици на рати без камата
27.10.2017
 
 
Патни торби
22.09.2017
 
 
Купете училишен прибор со Вашата Динерс Клуб картичка
06.09.2017
 
 
6 рати без камата во Просветно Дело
23.08.2017
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во B-Watch
09.08.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Аптеки на рати
05.07.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
6 рати без камата во Диоптра
04.04.2017
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во LIQUI MOLY
10.03.2017
 
 
6 рати без камата во Sigma Jewelry
07.03.2017
 
 
3 рати без камата во Биотек лабараторија
01.02.2017
 
 
12 рати без камата во Техномаркет
16.01.2017
 
 
Автоделови и галантерија на рати
02.12.2016
 
 
Осигурајте безгрижно секојдневие со Вашата Динерс Клуб Картичка
02.12.2016
 
 
Diners Club iOS & Android aпликација
07.11.2016
 
 
Гориво на МЕСЕЧНИ РАТИ
04.11.2016
 
 
3 рати без камата во Рамстор маркетот
01.11.2016
 
 
РАТИ БЕЗ КАМАТА во игротека Имагинариум!
01.11.2016
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
04.10.2016
 
 
Плаќајте во Ателје Кокев до 12 рати
23.09.2016
 
 
Плаќајте на три рати во Jumbo
23.09.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Bitsiani
23.09.2016
 
 
12 рати без камата во Триглав
06.06.2016
 
 
Разубавување и релаксација на рати
09.05.2016
 
 
6 рати без камата во LTB
29.04.2016
 
 
Санитарии на рати без камата
19.04.2016
 
 
Екслузивни попусти и плаќање на рати на Саемот на книгата
11.04.2016
 
 
6 рати без камата во Women’s Secret
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Tom Tailor
04.04.2016
 
 
Плаќајте на 6 рати во Евросет
04.04.2016
 
 
Велосипеди на рати
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Цајс Монокл
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Megasport
31.03.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Крш
17.03.2016
 
 
6 рати без камата во Tea Colors
17.03.2016
 
 
Донирани јајце клетки, новитет на Одделот за ИВФ во Аџибадем Систина
17.03.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА вo Mango
17.03.2016
 
 
Плаќање до 12 рати во Adidas/ Urban X store
17.03.2016
 
 
Авто Школи на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА!
22.02.2016
 
 
6 рати без камата во Мона
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Inditex
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Tommy Hilfiger
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Geox
17.02.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Celio
11.02.2016
 
 
6 рати без камата во Parfois
11.02.2016
 
 
Плаќајте до 6 рати во Попова Шапка
21.01.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Sport Vision
21.01.2016
 
 
Купувајте до 12 рати во Спорт М
21.01.2016
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter