Продажни места
 
 
 
 
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
 
 

Посетете некоја од дестинациите и убавите предели кои ги нуди нашата земjа и искористете ги поволностите со Вашата Diners Club картичка.                             

Продажно место Град Контакт Рати
ИНЕКС ГОРИЦА Охрид 046 -277 527 6
ЧИНГО Охрид 046 -250 001 6
ХОТЕЛ КЛИМЕТИЦА Охрид 046 -277 667 6
ХОТЕЛ ЛЕБЕД Охрид 046 -250 004 6
ХОТЕЛ ГРАНИТ Охрид 046 -277 888 6
ХОТЕЛ ДВА БИСЕРИ Охрид 046 -285 920 6
МЕТРОПОЛ Охрид 046 -277 660 6
БЕЛВИ Охрид 046 -203 030 6
ХОТЕЛ ТИНО Охрид 046 -261 665 6
ХОТЕЛ МИЛЕНИУМ ПАЛАС Охрид 046 -263 361 12
ВИЛА СВЕТА СОФИЈА Охрид 046 -254 370 6
ВИЛА МАРТА Охрид 046 -277 404 6
ХОТЕЛ АКВАЛИНА Охрид 046 -200 047 6
ХОТЕЛ ПЕЛА Охрид 046 -230 420 6
ХОТЕЛ СИЛЕКС Охрид 046 -277 300 6
ХОТЕЛ ФЛАМИНГО Охрид 046 -250 002 6
О.К. АПАРТМЕНТЦ Охрид 075 -202 815 6
ХОТЕЛ СИТИ ПАЛАС Охрид 077 -888 150 6
ХОТЕЛ ТИНО СВ.СТЕФАН Охрид 046 -209 340 6
ХОТЕЛ ЛИХНИДОС Охрид 075 -383 514 6
ХОТЕЛ ДЕНАРИУС Охрид 070 -990 991 6
РИБАР РЕСТОРАН Охрид 046 -284 472 6
СВЕТА СОФИЈА РЕСТОРАН Охрид 046 -267 403 6
ПИЦЕРИЈА ВИА САКРА Охрид 075 -440 211 6
КОЗА НОСТРА Охрид 046 -230 240 6
МАДЕРА РЕСТОРАН Охрид 046-611 249 6
ПОТПЕШ РЕСТОРАН Охрид 071 -231 022 6
ОСТРОВО РЕСТОРАН Охрид 072 -210 906 6
ПИЦЕРИЈА НЕМО Охрид 046 -253 355 6
ОБЈЕКТИФ Охрид 046-250 088 6
РЕСТОРАН ДАЛГА Охрид 046 -255 999 6
ЏЕЗ И БЛУЗ КАБАРЕ ДАК Охрид 075 -424 513 6
КУБА ЛИБРЕ Охрид 075 -357 545 6
КУБА ЛИБРЕ Охрид 078 -304 705 6
КАФЕ БАР КОНЕКТ Охрид 070 -595 906 6
ТАВЕРНА МОМИР Охрид 071 -244 499 6
ЛАНЧ БАР НОА Охрид 046 -200 075 6
ЛАНЧ БАР КАДМО Охрид 046 -258 720 6
МИСТЕР И РЕСТОРАН Охрид 078 -246 961 6
МИСТЕР И РЕСТОРАН Охрид 078 -288 465 6
ЏОВАНИ БИЧ&ЛАУНЧ Охрид 070 -230 030 6
АНТИКО РЕСТОРАН Охрид 075-397 908 6
ТОМАТО РЕСТОРАН Охрид 071 -371 739 6
СТАЦИОНЕ РЕСТОРАН Охрид 077 -988 449 6
ПИЦЕРИЈА ЛЕОНАРДО Охрид 046 -260 359 6
ХОТЕЛ МАКПЕТРОЛ Струга 046 -797 466 12
ХОТЕЛ ДРИМ Струга 046 -782 611 6
ХОТЕЛ БЕОГРАД Струга 046 -781 342 6
ХОТЕЛ МИРАГЕ Струга 078 -362 288 6
ВИА ИГНАЦИЈА Струга 046 -798 527 6
РЕСТОРАН ДВА БИСЕРА Струга 046 -787 118 6
РЕСТОРАН ДИНГА Струга 046 -700 014 6
ПИЦЕРИЈА АНЃЕЛА Струга 046 -786 242 6
РЕСТOРАН ФУК-ТАК Дојран 034 -225 320 6
РЕСТОРАН ГРАНИКО Дојран 070 -851 988 6
ХОТЕЛ БИСТРА Маврови Анови 042 -489 002 6
РАДИКА РЕЗОРТ Маврово 042 -223 300 0
РЕСТОРАН ГЛАМУР Маврово 070 -951 721 0
МАВРОВСКИ МЕРАК Маврово 078-303 035 0
СНОУБОРД Маврово 076 -462 372 0
АУРОРА РЕЗОРТ И СПА ХОТЕЛ Берово 033 - 550 961 6
ХОТЕЛ МОЛИКА Битола 047 -229 406 6

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Попусти и подароци во Камник Вина
17.12.2018
 
 
6 РАТИ и подарок во City Zoo Plus
04.12.2018
 
 
Културни настани
05.11.2018
 
 
Одржувајте ја добрата форма
05.11.2018
 
 
Новите колекции пристигнаа
05.11.2018
 
 
Се за Вашиот дом
05.11.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
PSS
05.10.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Купувајте во Cosmo Tinex на 6 рати
29.06.2018
 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Велосипеди на рати
10.04.2018
 
 
Да наздравиме со чаша вино...
19.03.2018
 
 
Ресторани со ексклузивни попусти за Diners club членовите
19.03.2018
 
 
Цвеќари со попусти и рати
19.03.2018
 
Парфимерии со попусти и рати
19.03.2018
 
 
Технички преглед за Вашето возило на рати
06.02.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Спортска опрема на рати
07.12.2017
 
 
Мебел до 12 рати
08.11.2017
 
 
Во пресрет на зимата ... 3 чекори до совршено здравје
06.11.2017
 
Купете училишен прибор со Вашата Динерс Клуб картичка
06.09.2017
 
 
6 рати без камата во Просветно Дело
23.08.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
6 рати без камата во Диоптра
04.04.2017
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во LIQUI MOLY
10.03.2017
 
 
6 рати без камата во Sigma Jewelry
07.03.2017
 
 
3 рати без камата во Биотек лабараторија
01.02.2017
 
 
Осигурајте безгрижно секојдневие со Вашата Динерс Клуб Картичка
02.12.2016
 
 
Diners Club iOS & Android aпликација
07.11.2016
 
 
Гориво на МЕСЕЧНИ РАТИ
04.11.2016
 
 
РАТИ БЕЗ КАМАТА во игротека Имагинариум!
01.11.2016
 
 
3 рати без камата во Рамстор маркетот
01.11.2016
 
 
Плаќајте во Ателје Кокев до 12 рати
23.09.2016
 
 
Плаќајте на три рати во Jumbo
23.09.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Bitsiani
23.09.2016
 
 
12 рати без камата во Триглав
06.06.2016
 
 
Разубавување и релаксација на рати
09.05.2016
 
 
6 рати без камата во LTB
29.04.2016
 
 
Санитарии на рати без камата
19.04.2016
 
 
Плаќајте на 6 рати во Евросет
04.04.2016
 
 
6 рати без камата во Women’s Secret
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Tom Tailor
04.04.2016
 
 
6 рати без камата во Цајс Монокл
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Megasport
31.03.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА вo Mango
17.03.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Крш
17.03.2016
 
 
6 рати без камата во Tea Colors
17.03.2016
 
 
Плаќање до 12 рати во Adidas/ Urban X store
17.03.2016
 
 
Донирани јајце клетки, новитет на Одделот за ИВФ во Аџибадем Систина
17.03.2016
 
 
Авто Школи на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА!
22.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Inditex
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Geox
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Мона
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Parfois
11.02.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Sport Vision
21.01.2016
 
 
Купувајте до 12 рати во Спорт М
21.01.2016
 
 
Плаќајте до 6 рати во Попова Шапка
21.01.2016
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter