Продажни места
 
 
 
 
 
 
Одберете ја својата дестинација
 
 

Одберете ја својата дестинација, платете на рати во некоја од нашите партнерски туристички агенции и уживајте во заслужениот одмор .                

Prodazno mesto
Adresa Rati
PILOT TRAVEL M.H.JASMIN BB SKOPJE 12
JK TRAVEL P.ODREDI BR.66/B-2 SKOPJE 6 rati bez kamata
VANCHO PRKJE 121 L SHTIP
D.RADOSAVLJEVIKJ 2 BITOLA
KONDOR BOJMIJA BR.8 SKOPJE 12
FIBULA AIR TRAVEL NIKOLA VAPCAROV 22 SKOPJE 12
MAKEDONIJA BR.21 SKOPJE
NEW WAYS OF TRAVEL KLIMENT OHRIDSKI BR.3 SKOPJE 12
FALKON TRAVEL VELJKO VLAHOVIKJ BR.22 SKOPJE 12
ETC TRAVEL VASIL GLAVINOV BR.3 SKOPJE 12
BTI MACEDONIA BLAGOJA STRACHKOV 17 SKOPJE 12
MAGELAN 2 27 MART BR.3 SKOPJE 12
TIME TO TRAVEL ORCE NIKOLOV 101/1 SKOPJE 12
TERRA TRAVEL SKAJ LUJ PASTER 9 SKOPJE 12
PAPILON M.T.GOLOGANOV 39/2 SKOPJE 12
VOYAGER TURISTIK SERVIS D.CHUPOVSKI BR.26 SKOPJE 12
AURORA TURS NIKOLA VAPCAROV BR.12 SKOPJE 12
DTC 13-TI NOEMVRI LOK.4 SKOPJE
MAKEDONIJA SOOBRAKJAJ NIKOLA VAPCAROV BR.12/1 SKOPJE 12
NOVA AVTOB. STAN. SKOPJE
TRAVITI ORCE NIKOLOV BR.10 SKOPJE 12
SITI TRAVEL DTC PALOMA BJANKA L.7 SKOPJE 12
IN TRAVEL DIMITRIJA CHUPOVSKI 26 SKOPJE 12
PET NIKOLA VAPCAROV BR.12 SKOPJE 12
NET-BAJ DAME GRUEV BR.2 SKOPJE 12
RULE TURS NIKOLA KAREV 20 SKOPJE 6
VAIKIKI TRAVEL FRANKLIN RUZVELT 5 SKOPJE 12
SKAUT DAME GRUEV BR.7 LO SKOPJE 12
STAF TRAVEL IVAN KOZAROV 43 SKOPJE 12
VAS TOUR OPERATOR VASIL GLAVINOV 14/2-6 SKOPJE 12 rati bez kamata
SAVATOURS VELJKO VLAHOVIKJ BR.7 SKOPJE 12
AGENTUR RUZVELTOVA 5A LOK.7 SKOPJE 6
SKOPJE TOURS TOME ARSOVSKI BR.4 SKOPJE 12
MAKSIMA TURS J.SANDANSKI 82 SKOPJE 12
METROPOLITAN TRAVEL DEBARCA 29 SKOPJE 12
AVIO TRAVEL CENTER GJURO GJAKOVIKJ 16 SKOPJE 12
EL MUNDO P.ODREDI 62A 1/001 SKOPJE 12
JET-SET TRAVEL VASIL GLAVINOV 16/2-7 SKOPJE 12
TRAVEL SOLUSHN V.GJORGOV 16 ZEBRA SKOPJE 12
TEABO ILINDENSKA 42/1-1 SKOPJE 12
KINISSI LENINOVA 46 SKOPJE 12
ELIT TRAVEL VELJKO VLAHOVIKJ 22 A SKOPJE 12
OK TRAVEL PANDIL SHISHKOV BR.4-7 SKOPJE 12
PUTNIK ALTA TURIST MAKSIM GORKI 31 A SKOPJE 12
LAGUNA JET PLUS GOCE DELCHEV BR.23 STRUMICA 12
VIS POJ MAK.PROSVETITELI BR.7 OHRID 12
DELFINO TRAVEL ILINDENSKA BR.3/1 SKOPJE 12
ZULU TRAVEL MOSHA PIJADE BR.14 KUMANOVO 12
TROPIKAL T.C.BEVERLI HILS SKOPJE 12
BISER TRAVEL VODNJANSKA BR.18 L SKOPJE 12
NOA TURS NAUM NAUMOVSKI BORCHE 50 SKOPJE 12
BEST TRAVEL BITPAZARSKA BR.38 SKOPJE 12
VIA TRAVEL TIM TC BUNJAKOVEC KAT.1 L.38 SKOPJE 12
AMBASADOR NIKOLA VAPCAROV 7-13 SKOPJE 12
VARDAR EKSPRES TRAVEL UL.343 BR.13 SKOPJE 12
BELECA TRAVEL V.S.BATO BR.3 SKOPJE 12
 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Попусти и подароци во Камник Вина
17.12.2018
 
 
Украсете го домот
12.12.2018
 
 
DINERS CLUB СО ДЕКЕМВРИСКИ ПОДАРОК ЗА НОВИТЕ ЧЛЕНОВИ!
05.12.2018
 
 
АКЦИЈА ВО ТЕХНОМАРКЕТ
04.12.2018
 
 
6 РАТИ и подарок во City Zoo Plus
04.12.2018
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Нептун!
03.12.2018
 
 
Одложено плаќање и 24 рати без камата во Сетек, се од техника
23.11.2018
 
 
Се за Вашиот дом
05.11.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
Одржувајте ја добрата форма
05.11.2018
 
 
Културни настани
05.11.2018
 
 
Новите колекции пристигнаа
05.11.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
PSS
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
Diners Days во STAFF туристичка агенција!
21.09.2018
 
 
24 рати без камата и одложено плаќање до 1 Октомври
09.07.2018
 
 
Купувајте во Cosmo Tinex на 6 рати
29.06.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Охридско лето со Динерс Клуб
29.06.2018

Уживајте во магијата на културните настани кои ги нуди Охридско Лето, а Вашите карти купете ги со Вашата Diners Club картичка.

...

 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Одличен изглед во летните денови
05.06.2018
 
 
Летни модни додатоци
05.06.2018
 
 
За удобно лето
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Саем на книга 2018 со Динерс Клуб
04.05.2018
 
 
Плаќајте во спа центри на рати
25.04.2018
 
 
Велосипеди на рати
10.04.2018
 
 
Модни додатоци со попусти и рати
02.04.2018
 
 
Ресторани со ексклузивни попусти за Diners club членовите
19.03.2018
 
 
Парфимерии со попусти и рати
19.03.2018
 
 
Да наздравиме со чаша вино...
19.03.2018
 
 
Цвеќари со попусти и рати
19.03.2018
 
Технички преглед за Вашето возило на рати
06.02.2018
 
 
Купувајте на РАТИ во маркетите
05.02.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Спортска опрема на рати
07.12.2017
 
 
Мебел до 12 рати
08.11.2017
 
 
Во пресрет на зимата ... 3 чекори до совршено здравје
06.11.2017
 
Пневматици на рати без камата
27.10.2017
 
 
Патни торби
22.09.2017
 
 
Купете училишен прибор со Вашата Динерс Клуб картичка
06.09.2017
 
 
6 рати без камата во Просветно Дело
23.08.2017
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во B-Watch
09.08.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Аптеки на рати
05.07.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
6 рати без камата во Диоптра
04.04.2017
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во LIQUI MOLY
10.03.2017
 
 
6 рати без камата во Sigma Jewelry
07.03.2017
 
 
3 рати без камата во Биотек лабараторија
01.02.2017
 
 
12 рати без камата во Техномаркет
16.01.2017
 
 
Автоделови и галантерија на рати
02.12.2016
 
 
Осигурајте безгрижно секојдневие со Вашата Динерс Клуб Картичка
02.12.2016
 
 
Diners Club iOS & Android aпликација
07.11.2016
 
 
Гориво на МЕСЕЧНИ РАТИ
04.11.2016
 
 
РАТИ БЕЗ КАМАТА во игротека Имагинариум!
01.11.2016
 
 
3 рати без камата во Рамстор маркетот
01.11.2016
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
04.10.2016
 
 
Плаќајте на три рати во Jumbo
23.09.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Bitsiani
23.09.2016
 
 
Плаќајте во Ателје Кокев до 12 рати
23.09.2016
 
 
12 рати без камата во Триглав
06.06.2016
 
 
Разубавување и релаксација на рати
09.05.2016
 
 
6 рати без камата во LTB
29.04.2016
 
 
Санитарии на рати без камата
19.04.2016
 
 
Екслузивни попусти и плаќање на рати на Саемот на книгата
11.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
04.04.2016
 
 
6 рати без камата во Women’s Secret
04.04.2016
 
 
Плаќајте на 6 рати во Евросет
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Tom Tailor
04.04.2016
 
 
Велосипеди на рати
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Цајс Монокл
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Megasport
31.03.2016
 
 
Плаќање до 12 рати во Adidas/ Urban X store
17.03.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА вo Mango
17.03.2016
 
 
6 рати без камата во Tea Colors
17.03.2016
 
 
Донирани јајце клетки, новитет на Одделот за ИВФ во Аџибадем Систина
17.03.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Крш
17.03.2016
 
 
Авто Школи на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА!
22.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Inditex
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Geox
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Tommy Hilfiger
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Мона
17.02.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Celio
11.02.2016
 
 
6 рати без камата во Parfois
11.02.2016
 
 
Плаќајте до 6 рати во Попова Шапка
21.01.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Sport Vision
21.01.2016
 
 
Купувајте до 12 рати во Спорт М
21.01.2016
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter