Продажни места
 
 
 
 
 
 
Купувајте во Sport Vision на 12 рати без камата
 
 

12 РАТИ БЕЗ КАМАТА во @Sport Vision само со Вашата Diners Club картичка! Искористете ја акцијата во промотивниот период од 22.05 до 31.07 и изберете ја Вашата нова спортска опрема. Diners Club и Вие - Создадени еден за друг!

Продажно место Адреса Град
Sport Vision Димитар И. -  Мурато л.2 Битола
Sport Vision Плоштад Маршал Тито 5 Гостивар
Sport Vision Карл Маркс бр.60 л.1 Штип
Sport Vision Маршал Тито бр.36 б Прилеп
Sport Vision Сити Мол л.318 Скопје
Sport Vision ГТЦ приз. лок. 190/7 Скопје
Sport Vision Капитол Мол лок.C3 кат 2 Скопје
Sport Vision Outlet 8-ми Септември бр.1 вл.1 Скопје
Sport Vision ТЦ Рамстор Скопје
Nike Shop Сити Мол к2 л.316/316 А Скопје
Sport Vision Kids Сити Мол л.318 Скопје
Buzz Shop Сити Мол к2 л.326 Скопје
Sport Vision 12 ТЦ Сума л.2 Куманово
Sport Vision Подвижна продавница Фиат Дукато Охрид Охрид
Sport Vision Маршал Тито бр.1 Тетово
Sport Vision ТЦ Глобал кат 1 Струмица
Sport Vision Маршал Тито 1 кат л29 Тетово
Sport Vision 14 - Nike Outlet 3-та Македонска Бригада бр.1 Скопје
Extra Sport - Outlet 3-та Македонска Бригада бр.1 Скопје
Sport Rialiti ГТЦ приз. лок.6 Скопје
Sport Rialiti 2 8-ми Септември бр.40 Велес
Sport Rialiti Маршал Тито бр.101 Струга
Sport Rialiti Стево Теодосиевски бр.23 Кочани
Sport Rialiti Палма Мол Тетово
Sport Rialiti Бул. Кочо Рацин бр.1 - Веро центар Скопје

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Културни настани со Динерс Клуб
09.05.2019
 
 
Автошколи на рати
09.05.2019
 
 
Попусти на велосипеди
09.05.2019
 
 
Бутици за мажи
24.04.2019
 
 
Lounge барови и ресторани
24.04.2019
 
 
Accessories
24.04.2019
 
 
Накит
24.04.2019
 
 
Часовници
24.04.2019
 
 
Долна облека
24.04.2019
 
 
Женски бутици
24.04.2019
 
 
Обувки
24.04.2019
 
 
Засади дрво, засади здравје!
23.04.2019
 
 
Уредување на дворот
09.04.2019
 
 
Предлог outdoor активност
09.04.2019
 
 
Спортска опрема
09.04.2019
 
 
Женски велосипеди
04.03.2019
 
 
Парфимерии
04.03.2019
 
 
Долна облека
04.03.2019
 
 
Накит и часовници
04.03.2019
 
 
Цвеќари
04.03.2019
 
 
ПОНУДА НА РЕСТОРАНИ
13.02.2019
 
 
ПРОДАВНИЦИ ЗА ПИЈАЛОЦИ
12.02.2019
 
 
ИСПОЛНЕТЕ ГО ЖИВОТОТ СО МУЗИКА
11.02.2019
 
 
ВНЕСЕТЕ СВЕТЛИНА ВО ДОМОТ
11.02.2019
 
 
Сигурна иднина со Diners Club и Кроациа Осигурување - Живот
21.01.2019
 
 
Време е за вежбање
21.01.2019
 
 
Одморете во Маврово со Diners Club
21.01.2019
 
 
Прочистувачи на воздух на 12 рати
21.01.2019
 
 
Наполнете ја Вашата трпеза и плаќајте до 6 РАТИ!
26.12.2018
 
 
Купувајте до 12 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
19.12.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
Се за Вашиот дом
05.11.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter