Продажни места
 
 
 
 
 
 
Плаќајте во фитнес&спа центри на рати
 
 

Периодот по празниците посветете го на враќање во добра форма. Diners Club го направи првиот чекор за Вас и состави листа на фитнес центри и салони за убавина каде можете да се посветите на себе и да платите на РАТИ. Сѐ што треба да направите е да изберете и да ја понесете Вашата Diners Club картичка со вас.

FITNESS & SPA
Продажно место
Место Рати Поволност Важност до
SYNERGY FITNESS CENTAR Скопје 12 рати 10% на сите услуги 28.02.2018
VIP ARENA-SC Boris Trajkovski
Скопје 6 рати 10% на сите услуги 31.03.2018
RUSSIA FITNESS & SPA
Скопје 6 рати 15-50% попуст на одредени услуги во Спа центарот и 5% попуст во фитнес центарот за редовни месечни чланарини 28.02.2018
Park Fitness & SPA
Скопје  3 рати 10% попуст за одбрани спа пакети 28.02.2018
Aleksandar Palace Fitness & Spa Hotel
Скопје 6 рати 25-30%попуст на тримесечна фитнес членарина;
5% попуст за spa&fitness
31.03.2018
TCC Grand Plaza Fitness
Скопје   30% попуст на месечна членарина 28.02.2018


Салони за убавина
Продажно место
Место Рати Поволност Важност до
SILHOUETTE Скопје  6 рати без камата плати една, користи две услуги 15.02.2018
STUDIO SIKRET Скопје  6 рати без камата 20% попуст на сите услуги  28.02.2018
PROMEDIKA ESTETIK Скопје  6 рати без камата 10% попуст на сите услуги  28.02.2018
AFRODITA S Скопје  6 рати 10% попуст на сите услуги  15.02.2018
ESENS-M Скопје 6 рати без камата 10% попуст на кавитација и антицелулитни масажи  28.02.2018
ALTER EGO Скопје  6 рати без камата 50% попуст на сите услуги освен ботокс и филери  15.02.2018
PRIVE Скопје  6 рати 20% попуст на сите услуги  15.02.2018
BABOR BJUTI SPA Скопје 6 рати 10% попуст на сите услуги  31.03.2018
PLEASURE- KOZMET. SALON Скопје 6 рати актуелни попусти и пакет услуги  31.01.2018
EUROFARM-AKVA MASAZHA Скопје  6 рати 20% попуст на поединечни масажи  28.02.2018
BELECA-KOZMETICKO STUDIO Скопје 12 рати 15-20% на сите услуги  28.02.2018
DERMA BELA Скопје  6 рати 20-30% попуст на сите услуги  28.02.2018
TREND AS Скопје 6 рати 30% попуст на сите услуги за слабеење и обликување на тело  28.02.2018
FIGURELA Скопје  12 рати 20% попуст на сите услуги  31.03.2018
TEMOV KOZMETIKA Скопје  6 рати 5% попуст на програм за тело 31.03.2018

*Попустите не се комбинираат со тековните попусти.

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Велосипеди и опрема на 12 рати и дополнителен попуст од 10%
13.02.2018
 
Ресторани со ексклузивни попусти за Diners club членовите
07.02.2018
 
 
Технички преглед за Вашето возило на рати
06.02.2018
 
 
Купувајте на РАТИ во маркетите
05.02.2018
 
 
Плаќање на 24 рати без камата
26.01.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Спортска опрема на рати
07.12.2017
 
 
Мебел до 12 рати
08.11.2017
 
 
Во пресрет на зимата ... 3 чекори до совршено здравје
06.11.2017
 
Пневматици на рати без камата
27.10.2017
 
 
Патни торби
22.09.2017
 
 
Купете училишен прибор со Вашата Динерс Клуб картичка
06.09.2017
 
 
6 рати без камата во Просветно Дело
23.08.2017
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во B-Watch
09.08.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Аптеки на рати
05.07.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
6 рати без камата во Диоптра
04.04.2017
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во LIQUI MOLY
10.03.2017
 
 
6 рати без камата во Sigma Jewelry
07.03.2017
 
 
3 рати без камата во Биотек лабараторија
01.02.2017
 
 
12 рати без камата во Техномаркет
16.01.2017
 
 
Автоделови и галантерија на рати
02.12.2016
 
 
Осигурајте безгрижно секојдневие со Вашата Динерс Клуб Картичка
02.12.2016
 
 
Diners Club iOS & Android aпликација
07.11.2016
 
 
Гориво на МЕСЕЧНИ РАТИ
04.11.2016
 
 
3 рати без камата во Рамстор маркетот
01.11.2016
 
 
РАТИ БЕЗ КАМАТА во игротека Имагинариум!
01.11.2016
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
04.10.2016
 
 
Плаќајте во Ателје Кокев до 12 рати
23.09.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Bitsiani
23.09.2016
 
 
Плаќајте на три рати во Jumbo
23.09.2016
 
 
12 рати без камата во Триглав
06.06.2016
 
 
Разубавување и релаксација на рати
09.05.2016
 
 
6 рати без камата во LTB
29.04.2016
 
 
Санитарии на рати без камата
19.04.2016
 
 
Екслузивни попусти и плаќање на рати на Саемот на книгата
11.04.2016
 
 
6 рати без камата во Women’s Secret
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Tom Tailor
04.04.2016
 
 
Плаќајте на 6 рати во Евросет
04.04.2016
 
 
Велосипеди на рати
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Цајс Монокл
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Megasport
31.03.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Крш
17.03.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА вo Mango
17.03.2016
 
 
6 рати без камата во Tea Colors
17.03.2016
 
 
Донирани јајце клетки, новитет на Одделот за ИВФ во Аџибадем Систина
17.03.2016
 
 
Плаќање до 12 рати во Adidas/ Urban X store
17.03.2016
 
 
Авто Школи на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА!
22.02.2016
 
 
6 рати без камата во Мона
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Geox
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Tommy Hilfiger
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Inditex
17.02.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Celio
11.02.2016
 
 
6 рати без камата во Parfois
11.02.2016
 
 
Купувајте до 12 рати во Спорт М
21.01.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Sport Vision
21.01.2016
 
 
Плаќајте до 6 рати во Попова Шапка
21.01.2016
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter