Продажни места
 
 
 
 
 
 
Ски опрема на рати со Динерс Клуб
 
 
Вашата Динерс Клуб картичка Ве подготвува за претстојните зимски доживувања! Посетете ги следниве продажни места овој викенд, 20-22.01 и набавете ски опрема по најповолни услови:

Sport Vision 6 рати без камата за купени 2 производи поефтиниот со 50% попуст, за 3 купени производи најефтиниот гратис
Megasport 6 рати без камата попуст 20-30% + 10% дополнителен попуст за ДК членови
Intersport 12 рати дополнителен попуст на каса на цел асортиман 20%
Sport M 12 рати 20% попуст на цел асортиман
Urban X Store 12 рати 20% попуст на цел асортиман

Создадени еден за друг!
 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Викенд на чевли до 20% попуст
20.10.2017
 
 
Купувајте сега, плаќајте догодина со Вашата Динерс Клуб картичка во Нептун!
17.10.2017
 
 
Грејни тела на рати со Вашата Diners Club картичка
17.10.2017
 
 
Патни торби
22.09.2017
 
 
Вложете во квалитетно образование
06.09.2017
 
 
Купете училишен прибор со Вашата Динерс Клуб картичка
06.09.2017
 
 
Купете училишна опрема со Вашата Динерс Клуб картичка
06.09.2017
 
 
Школи за обука и странски јазици со Динерс Клуб
06.09.2017
 
 
6 рати без камата во Просветно Дело
23.08.2017
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во B-Watch
09.08.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Аптеки на рати
05.07.2017
 
 
Костими за капење
06.06.2017
 
 
Туристички агенции
06.06.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
6 рати без камата во Диоптра
04.04.2017
 
 
Пневматици на рати без камата
15.03.2017
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во LIQUI MOLY
10.03.2017
 
 
6 рати без камата во Sigma Jewelry
07.03.2017
 
 
Проверка и сервис на вашиот автомобил на рати
14.02.2017
 
 
Плаќајте со попуст во ресторани
14.02.2017
 
 
3 рати без камата во Биотек лабараторија
01.02.2017
 
 
12 рати без камата во Техномаркет
16.01.2017
 
 
Автоделови и галантерија на рати
02.12.2016
 
 
Осигурајте безгрижно секојдневие со Вашата Динерс Клуб Картичка
02.12.2016
 
 
Мебел до 12 рати
02.12.2016
 
 
Diners Club iOS & Android aпликација
07.11.2016
 
 
Гориво на МЕСЕЧНИ РАТИ
04.11.2016
 
 
РАТИ БЕЗ КАМАТА во игротека Имагинариум!
01.11.2016
 
 
3 рати без камата во Рамстор маркетот
01.11.2016
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
04.10.2016
 
 
Плаќање на 6 рати без камата
03.10.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Bitsiani
23.09.2016
 
 
Плаќајте во Ателје Кокев до 12 рати
23.09.2016
 
 
Плаќајте на три рати во Jumbo
23.09.2016
 
 
6 рати без камата во Нико компјутери
23.08.2016
 
 
Спортска опрема на рати
01.07.2016
 
 
12 рати без камата во Триглав
06.06.2016
 
 
Разубавување и релаксација на рати
09.05.2016
 
 
Купувајте на РАТИ во маркетите
29.04.2016
 
 
6 рати без камата во LTB
29.04.2016
 
 
Санитарии на рати без камата
19.04.2016
 
 
Екслузивни попусти и плаќање на рати на Саемот на книгата
11.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Tom Tailor
04.04.2016
 
 
6 рати без камата во Women’s Secret
04.04.2016
 
 
Плаќајте на 6 рати во Евросет
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
04.04.2016
 
 
6 рати без камата во Цајс Монокл
03.04.2016
 
 
Велосипеди на рати
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Megasport
31.03.2016
 
 
6 рати без камата во Tea Colors
17.03.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Крш
17.03.2016
 
 
Донирани јајце клетки, новитет на Одделот за ИВФ во Аџибадем Систина
17.03.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА вo Mango
17.03.2016
 
 
Плаќање до 12 рати во Adidas/ Urban X store
17.03.2016
 
 
Авто Школи на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА!
22.02.2016
 
 
6 рати без камата во Geox
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Inditex
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Tommy Hilfiger
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Мона
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Parfois
11.02.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Celio
11.02.2016
 
 
12 рати и 5% попуст во Synergy Fitness&Spa
08.02.2016
 
 
Купувајте до 12 рати во Спорт М
21.01.2016
 
 
Плаќајте до 6 рати во Попова Шапка
21.01.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Sport Vision
21.01.2016
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
20.01.2016
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter