Продажни места
 
 
 
 
 
 
Екслузивни попусти и плаќање на рати на Саемот на книгата
 
 

Искористете ги ексклузивните попусти и плаќајте на рати со Динерс Клуб картичката! Читајќи книга овозможете си луксуз на душата. Саемот на книга несомнено ќе биде место на литературни читања и обраќања на еминентни автори од оваа област кои одново ќе ја истакнат моќта на книжевните дела како суштински фактор за културното творештво на секој народ.

Продажно место Рати Попуст
Матица 6 рати без камата  
Просветно дело 6 рати без камата  
Детска радост 6 рати без камата  
Три 6 рати до -10% од 18 до 24 април + клубска картичка
Феникс 6 рати до -50% -80% до 24 април
Топер 6 рати  
Икона 6 рати до -10% до 24 април
Табернакул 6 рати  
Култура 6 рати до -50% до 24 април
Академска книга 6 рати 20% на сите книги
Или - Или 6 рати до -70% до 24 април
Арс Либрис   до -70% до 24 априлт
Офис Плус 6 рати  изложбен штанд

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Попусти и подароци во Камник Вина
17.12.2018
 
 
Украсете го домот
12.12.2018
 
 
DINERS CLUB СО ДЕКЕМВРИСКИ ПОДАРОК ЗА НОВИТЕ ЧЛЕНОВИ!
05.12.2018
 
 
АКЦИЈА ВО ТЕХНОМАРКЕТ
04.12.2018
 
 
6 РАТИ и подарок во City Zoo Plus
04.12.2018
 
 
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Нептун!
03.12.2018
 
 
Одложено плаќање и 24 рати без камата во Сетек, се од техника
23.11.2018
 
 
Се за Вашиот дом
05.11.2018
 
 
Чувајте го здравјето
05.11.2018
 
 
Одржувајте ја добрата форма
05.11.2018
 
 
Културни настани
05.11.2018
 
 
Новите колекции пристигнаа
05.11.2018
 
 
ПОДГОТВЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО
05.10.2018
 
 
ДОНИРАМЕ ЗАЕДНО
05.10.2018
 
 
PSS
05.10.2018
 
 
СЕЗОНА НА ГРЕЕЊЕ
05.10.2018
 
 
Diners Days во STAFF туристичка агенција!
21.09.2018
 
 
24 рати без камата и одложено плаќање до 1 Октомври
09.07.2018
 
 
Купувајте во Cosmo Tinex на 6 рати
29.06.2018
 
 
Патувајте низ Македонија со Динерс Клуб
29.06.2018
 
 
Безгрижни патувања со ПСС на 12 рати
29.06.2018
 
 
Плаќајте во Автошкола Мобилити на 12 рати без камата
29.06.2018

Професионално и безбедно прво возачко искуство во Автошкола Мобилити, кое можете да го имате на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА само со Вашата Diners ...

 
 
Охридско лето со Динерс Клуб
29.06.2018

Уживајте во магијата на културните настани кои ги нуди Охридско Лето, а Вашите карти купете ги со Вашата Diners Club картичка.

...

 
 
Режиски трошоци на рати
25.06.2018
 
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Одличен изглед во летните денови
05.06.2018
 
 
Летни модни додатоци
05.06.2018
 
 
За удобно лето
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Саем на книга 2018 со Динерс Клуб
04.05.2018
 
 
Плаќајте во спа центри на рати
25.04.2018
 
 
Велосипеди на рати
10.04.2018
 
 
Модни додатоци со попусти и рати
02.04.2018
 
 
Ресторани со ексклузивни попусти за Diners club членовите
19.03.2018
 
 
Парфимерии со попусти и рати
19.03.2018
 
 
Да наздравиме со чаша вино...
19.03.2018
 
 
Цвеќари со попусти и рати
19.03.2018
 
Технички преглед за Вашето возило на рати
06.02.2018
 
 
Купувајте на РАТИ во маркетите
05.02.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Спортска опрема на рати
07.12.2017
 
 
Мебел до 12 рати
08.11.2017
 
 
Во пресрет на зимата ... 3 чекори до совршено здравје
06.11.2017
 
Пневматици на рати без камата
27.10.2017
 
 
Патни торби
22.09.2017
 
 
Купете училишен прибор со Вашата Динерс Клуб картичка
06.09.2017
 
 
6 рати без камата во Просветно Дело
23.08.2017
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во B-Watch
09.08.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Аптеки на рати
05.07.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
6 рати без камата во Диоптра
04.04.2017
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во LIQUI MOLY
10.03.2017
 
 
6 рати без камата во Sigma Jewelry
07.03.2017
 
 
3 рати без камата во Биотек лабараторија
01.02.2017
 
 
12 рати без камата во Техномаркет
16.01.2017
 
 
Автоделови и галантерија на рати
02.12.2016
 
 
Осигурајте безгрижно секојдневие со Вашата Динерс Клуб Картичка
02.12.2016
 
 
Diners Club iOS & Android aпликација
07.11.2016
 
 
Гориво на МЕСЕЧНИ РАТИ
04.11.2016
 
 
РАТИ БЕЗ КАМАТА во игротека Имагинариум!
01.11.2016
 
 
3 рати без камата во Рамстор маркетот
01.11.2016
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
04.10.2016
 
 
Плаќајте на три рати во Jumbo
23.09.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Bitsiani
23.09.2016
 
 
Плаќајте во Ателје Кокев до 12 рати
23.09.2016
 
 
12 рати без камата во Триглав
06.06.2016
 
 
Разубавување и релаксација на рати
09.05.2016
 
 
6 рати без камата во LTB
29.04.2016
 
 
Санитарии на рати без камата
19.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
04.04.2016
 
 
6 рати без камата во Women’s Secret
04.04.2016
 
 
Плаќајте на 6 рати во Евросет
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Tom Tailor
04.04.2016
 
 
Велосипеди на рати
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Цајс Монокл
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Megasport
31.03.2016
 
 
Плаќање до 12 рати во Adidas/ Urban X store
17.03.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА вo Mango
17.03.2016
 
 
6 рати без камата во Tea Colors
17.03.2016
 
 
Донирани јајце клетки, новитет на Одделот за ИВФ во Аџибадем Систина
17.03.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Крш
17.03.2016
 
 
Авто Школи на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА!
22.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Inditex
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Geox
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Tommy Hilfiger
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Мона
17.02.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Celio
11.02.2016
 
 
6 рати без камата во Parfois
11.02.2016
 
 
Плаќајте до 6 рати во Попова Шапка
21.01.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Sport Vision
21.01.2016
 
 
Купувајте до 12 рати во Спорт М
21.01.2016
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter