Продажни места
 
 
 
 
 
 
Ресторани со ексклузивни попусти за Diners club членовите
 
 

Места полни со традиција, извонредна храна и незаборавна забава која ги задоволува сите Ваши сетила.  Ова се рестораните во кои можете да уживате во пријатна атмосфера и одличните специјалитети со вашите најблиски и секако, да добиете попуст доколку платите со Вашата Динерс Клуб картичка.

* Задолжителнo најавете дека ќе плаќате со Вашата Динерс Клуб Картичка пред да ја побарате Вашата сметка.

Назив Попуст Рати Важи до
Four 10% попуст 3 рати  28.02.2018
Vodenica 5% попуст   28.02.2018
La Terrazza 20% попуст    28.02.2018
Veneto  15% попуст 6 рати  28.02.2018
The Hunter's Lodge Kamnik  10% попуст 6 рати  неопределено
Trend 10% попуст    неопределено
Cаrpe Diem 10% попуст    28.02.2018
Twins  10% попуст 3 рати  28.02.2018
Brick Bar 10% попуст 3 рати  28.02.2018
Senigalia 10% попуст    28.02.2018
Barbakan 10% попуст 3 рати  28.02.2018
Nashe Sokache 10% попуст 6 рати  28.02.2018
Chardak 10% попуст    28.02.2018
Gurmet  5% попуст 6 рати  28.02.2018
Antica 5% попуст    28.02.2018
Lajra gostilnica 15% попуст 6 рати  28.02.2018
Balkanika Rustikana 10% попуст 6 рати  31.05.2018
Furna 10% попуст 3 рати  28.02.2018

НАПОМЕНА: Попустите не важат за дневни промоции.

 

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Велосипеди и опрема на 12 рати и дополнителен попуст од 10%
13.02.2018
 
Технички преглед за Вашето возило на рати
06.02.2018
 
 
Купувајте на РАТИ во маркетите
05.02.2018
 
 
Плаќање на 24 рати без камата
26.01.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
17.01.2018
 
 
Плаќајте во фитнес&спа центри на рати
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Спортска опрема на рати
07.12.2017
 
 
Мебел до 12 рати
08.11.2017
 
 
Во пресрет на зимата ... 3 чекори до совршено здравје
06.11.2017
 
Пневматици на рати без камата
27.10.2017
 
 
Патни торби
22.09.2017
 
 
Купете училишен прибор со Вашата Динерс Клуб картичка
06.09.2017
 
 
6 рати без камата во Просветно Дело
23.08.2017
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во B-Watch
09.08.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Аптеки на рати
05.07.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
6 рати без камата во Диоптра
04.04.2017
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во LIQUI MOLY
10.03.2017
 
 
6 рати без камата во Sigma Jewelry
07.03.2017
 
 
3 рати без камата во Биотек лабараторија
01.02.2017
 
 
12 рати без камата во Техномаркет
16.01.2017
 
 
Автоделови и галантерија на рати
02.12.2016
 
 
Осигурајте безгрижно секојдневие со Вашата Динерс Клуб Картичка
02.12.2016
 
 
Diners Club iOS & Android aпликација
07.11.2016
 
 
Гориво на МЕСЕЧНИ РАТИ
04.11.2016
 
 
3 рати без камата во Рамстор маркетот
01.11.2016
 
 
РАТИ БЕЗ КАМАТА во игротека Имагинариум!
01.11.2016
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
04.10.2016
 
 
Плаќајте во Ателје Кокев до 12 рати
23.09.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Bitsiani
23.09.2016
 
 
Плаќајте на три рати во Jumbo
23.09.2016
 
 
12 рати без камата во Триглав
06.06.2016
 
 
Разубавување и релаксација на рати
09.05.2016
 
 
6 рати без камата во LTB
29.04.2016
 
 
Санитарии на рати без камата
19.04.2016
 
 
Екслузивни попусти и плаќање на рати на Саемот на книгата
11.04.2016
 
 
6 рати без камата во Women’s Secret
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Tom Tailor
04.04.2016
 
 
Плаќајте на 6 рати во Евросет
04.04.2016
 
 
Велосипеди на рати
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Цајс Монокл
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Megasport
31.03.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Крш
17.03.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА вo Mango
17.03.2016
 
 
6 рати без камата во Tea Colors
17.03.2016
 
 
Донирани јајце клетки, новитет на Одделот за ИВФ во Аџибадем Систина
17.03.2016
 
 
Плаќање до 12 рати во Adidas/ Urban X store
17.03.2016
 
 
Авто Школи на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА!
22.02.2016
 
 
6 рати без камата во Мона
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Geox
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Tommy Hilfiger
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Inditex
17.02.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Celio
11.02.2016
 
 
6 рати без камата во Parfois
11.02.2016
 
 
Купувајте до 12 рати во Спорт М
21.01.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Sport Vision
21.01.2016
 
 
Плаќајте до 6 рати во Попова Шапка
21.01.2016
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter