Продажни места
 
 
 
 
 
 
Патување на рати со Diners Club
 
 

Безброј дестинации, за сечиј вкус и потреба, Ве очекуваат во нашите партнерски туристички агенции. Одберете го вашиот идеален краток одмор од секојдневните обврски. Вашата омилена Diners Club картичка ви обезбедува ексклузивни попусти и плаќање на рати!

Туристичка Агенција Адреса Телефонски број Рати  
Пилот Травел М.Х. Јасмин 02  -3231446 12 рати  
Аурора Турс Три Бисери лок.4 02  -2463838 12 рати  
ЕТЦ Травел Васил Главинов бр.3 02  -3216100 12 рати без камата  * Акцијата рати без камата не важи за авио билети и сопствени аранжмани!
VAS Tour Operator ул.Никола Вапцаров 7/1 -15 02  -6149955 12 рати без камата  * Акцијата рати без камата не важи за авио билети и сопствени аранжмани!
Магелан 27 Март бр.3 02  -3109448 12 рати  
Путник алта турист
ул. Максим Горки 31а 02  -3232402 12 рати

 

Далас Унион
ул. Дебарца бр.29 02  -3222981 12 рати
Ноа Турс Васил Главинов бр.3 02  -3077957 12 рати  
Македонија Собраќај Т.А. Никола Вапцаров бр.12/1 02  -3292155 12 рати
 
Т.А. Тропикал ТЦ Беверли Хилс 02  -3231055 6 рати  
ЈК Травел ТЦ Лептокарија лок.2 02 6149899

6 рати без камата

 
Фибула Аир Травел Никола Вапцаров 22 02-3238084 12 рати  
Пет Т.А. Никола Вапцаров 12 02  -3222201 12 рати  
Вардар Експресс
ул.343 бр.13 (Паркинг Холидеј Ин) 02  -3118263 12 рати  
New Ways of travel
Климент Охридски бр.3 02  -3232234 12 рати  
Стаф Травел
Иван Козаров бр.43 02  -2774371 12 рати  
Нет Бај Даме Груев бр.2 02  -3216422 12 рати  
Скаут Т.А. Даме Груев бр.7 02  -3232611 12 рати  
Фалкон Травел ул.Вељко Влаховиќ бр.22 02/2455559 12 рати  
Џет Сет Травел Васил Главинов 16/2-7 (Палома Бјанка) 02/6 121 781 072/27 27 81 12 рати  
ОК травел Маршал Тито бр.38 02  -3231700 12 рати  
Орфеј 11 Октомври бр.2 02  -3118602 12 рати  
Сити Травел ДТЦ Палома Бјанка 02  -3212203 12 рати  
Кинисси Ленинова 46 02  -5110333 12 рати  
Ин травел Ѓуро Ѓаковиќ 02  -3121551 12 рати  
Делфино Травел Т.А. Илинденска бр.18  02 -3111214 12 рати  
ЗИП Травел Максим Горки 14/1 02 -3112963 12 рати  
Виа Травел
ТЦ Буњаковец кат.1 лок. 38 02  -3109904 12 рати  


 Во овој период од годината посетете македонска туристичка дестинација и уживајте во убавините на Охрид, Струга, Маврово, Берово или Дојран. Понесете ја Вашата Динерс Клуб картичка за задоволството да биде уште поголемо.

Хотели Охрид Хотели Струга Хотели Маврово Хотели Берово Хотели Дојран

 

 

 
 
ОСТАНАТИ ПРОМОЦИИ
 
Одберете ја својата дестинација
06.06.2018
 
 
Купувајте во Sport Vision на 12 рати без камата
05.06.2018
 
 
Патувајте со стил
05.06.2018
 
 
Одличен изглед во летните денови
05.06.2018
 
 
Летни модни додатоци
05.06.2018
 
 
За удобно лето
05.06.2018
 
 
Започнете го возачкото искуство
05.06.2018
 
 
За безгрижен одмор
05.06.2018
 
 
Саем на книга 2018 со Динерс Клуб
04.05.2018
 
 
Плаќајте во спа центри на рати
25.04.2018
 
 
Велосипеди на рати
10.04.2018
 
 
Модни додатоци со попусти и рати
02.04.2018
 
 
Ресторани со ексклузивни попусти за Diners club членовите
19.03.2018
 
 
Парфимерии со попусти и рати
19.03.2018
 
 
Да наздравиме со чаша вино...
19.03.2018
 
 
Цвеќари со попусти и рати
19.03.2018
 
Технички преглед за Вашето возило на рати
06.02.2018
 
 
Купувајте на РАТИ во маркетите
05.02.2018
 
 
Режиски трошоци на рати
17.01.2018
 
 
Викенд на планина со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Плаќајте на рати во специјалистички лабаратории со Динерс Клуб
17.01.2018
 
 
Училишта за обука и странски јазици со Динерс Клуб
11.01.2018
 
 
Плаќајте во игротеки со Вашата Динерс Клуб картичка
10.01.2018
 
 
Прекрасното Маврово ве чека
01.01.2018
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во Маша и Медо
22.12.2017
 
 
Спортска опрема на рати
07.12.2017
 
 
Мебел до 12 рати
08.11.2017
 
 
Во пресрет на зимата ... 3 чекори до совршено здравје
06.11.2017
 
Пневматици на рати без камата
27.10.2017
 
 
Патни торби
22.09.2017
 
 
Купете училишен прибор со Вашата Динерс Клуб картичка
06.09.2017
 
 
6 рати без камата во Просветно Дело
23.08.2017
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во B-Watch
09.08.2017
 
 
Омилена македонска викенд дестинација
04.08.2017
 
 
Аптеки на рати
05.07.2017
 
 
Очила за сонце на рати
06.06.2017
 
 
Платете со Вашата Динерс Клуб картичка во poklon.mk
24.04.2017
 
 
6 рати без камата во Диоптра
04.04.2017
 
 
Купувајте на 6 рати без камата во LIQUI MOLY
10.03.2017
 
 
6 рати без камата во Sigma Jewelry
07.03.2017
 
 
3 рати без камата во Биотек лабараторија
01.02.2017
 
 
12 рати без камата во Техномаркет
16.01.2017
 
 
Автоделови и галантерија на рати
02.12.2016
 
 
Осигурајте безгрижно секојдневие со Вашата Динерс Клуб Картичка
02.12.2016
 
 
Diners Club iOS & Android aпликација
07.11.2016
 
 
Гориво на МЕСЕЧНИ РАТИ
04.11.2016
 
 
РАТИ БЕЗ КАМАТА во игротека Имагинариум!
01.11.2016
 
 
3 рати без камата во Рамстор маркетот
01.11.2016
 
 
Културни настани со Динерс Клуб
04.10.2016
 
 
Плаќајте во Ателје Кокев до 12 рати
23.09.2016
 
 
Плаќајте на три рати во Jumbo
23.09.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Bitsiani
23.09.2016
 
 
12 рати без камата во Триглав
06.06.2016
 
 
Разубавување и релаксација на рати
09.05.2016
 
 
6 рати без камата во LTB
29.04.2016
 
 
Санитарии на рати без камата
19.04.2016
 
 
Екслузивни попусти и плаќање на рати на Саемот на книгата
11.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Tom Tailor
04.04.2016
 
 
Купувајте до 6 рати во Gant, Tommy Hilfiger и Ralph Lauren
04.04.2016
 
 
Плаќајте на 6 рати во Евросет
04.04.2016
 
 
6 рати без камата во Women’s Secret
04.04.2016
 
 
6 рати без камата во Цајс Монокл
03.04.2016
 
 
Велосипеди на рати
03.04.2016
 
 
6 рати без камата во Megasport
31.03.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Крш
17.03.2016
 
 
6 рати без камата во Tea Colors
17.03.2016
 
 
Плаќање до 12 рати во Adidas/ Urban X store
17.03.2016
 
 
Донирани јајце клетки, новитет на Одделот за ИВФ во Аџибадем Систина
17.03.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА вo Mango
17.03.2016
 
 
Авто Школи на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА!
22.02.2016
 
 
6 рати без камата во Geox
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Мона
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Tommy Hilfiger
17.02.2016
 
 
Купувајте на 6 рати во Inditex
17.02.2016
 
 
6 рати без камата во Parfois
11.02.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Celio
11.02.2016
 
 
6 РАТИ БЕЗ КАМАТА во Sport Vision
21.01.2016
 
 
Плаќајте до 6 рати во Попова Шапка
21.01.2016
 
 
Купувајте до 12 рати во Спорт М
21.01.2016
 
 
 
 
 
   
  Контакт   |   Тарифник   |   Корисни совети   |   Често поставувани прашања   |   Прашања   |   Follow us on facebook   Follow us on twitter